Starlink Стандартен Активационен Високоскоростен Спътников Интернет Стандартен Комплект (УПОТРЕБЯВАН)
calcActive())">
Това е най-бързото устройство за сателитен интернет, налично с скорости на стрийминг до 100Mbps! Изисква се източник на захранване.
In stock
- БРЭНД:
- STARLINK
- МАДЭЛЬ:
- STANDARD KIT
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Starlink-Standard-Internet-Kit-PO-EU
275,81 €
Без ДДС:
275,81 €
245,16 €
Без ДДС:
245,16 €
Без ДДС:
Starlink Високоскоростен Портативен Спътников Интернет Терминал Под наем
Нов начин за свързване
Стрийминг, видео разговори, онлайн игри, дистанционна работа и още са вече възможни дори на най-отдалечените места благодарение на най-напредналата интернет система в света.
Как да настроите и инсталирате вашия Starlink комплект
Свържете се онлайн за минути
Настройте Starlink само с две стъпки. Инструкциите работят в произволен ред:
1 ВКЛЮЧЕТЕ ГО
2 НАСОЧЕТЕ КЪМ НЕБЕТО
Starlink изисква незапушен изглед към небето. Изтеглете приложението Starlink, за да определите най-доброто място за инсталация.


Specifications
| МАДЭЛЬ | STANDARD KIT |
|---|---|
| ВИД НА ПРОДУКТА | САТЕЛИТЕН ИНТЕРНЕТ |
| ОБЛАСТ НА УПОТРЕБА | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| БРЭНД | STARLINK |
| ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТИП | FIXED, PORTABLE |
| ТИП АКСЕСОАР | TERMINAL |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА | -30ºC to 55ºC (-22°F to 131°F) |
| ПОДДЪРЖАНИ ЕЗИЦИ | ENGLISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| ЧЕСТОТА | Ka BAND, Ku BAND |
| ХАРАКТЕРИСТИКА | INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, VIDEO STREAMING, ANDROID COMPATIBLE, iOS COMPATIBLE |
| СЕРТИФИКАТИ | FCC |
| ДЪЛЖИНА | 303 mm |
| ДЪЛБОЧИНА | 513 mm |
| ТЕГЛО | 2.9 kg (6.4 lbs) without Cable; 3.6 kg (7.9 lbs) with 15.2 m (50 ft) Cable |
What's included
Starlink Coverage Map

Write a Review