Thuraya IP + преносим широколентов сателитен модем
In stock
- БРЭНД:
- THURAYA
- МАДЭЛЬ:
- IP+
- ЧАСТ #:
- 9104
- ORIGIN:
- Съединени щати
- Warranty:
- 12 МЕСЕЦА
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-IP-Plus-Modem
Предоставяйки най-бързите IP скорости от терминал с неговия размер, Thuraya IP+ е проектиран да поддържа широк набор от критични за мисията приложения. Изключително преносим, Thuraya IP+ може лесно да се внедри от раница до широколентов достъп за секунди, което ви позволява да се възползвате от надежден широколентов достъп от места, обхванати от обширната сателитна мрежа на Thuraya.
работа. Електронна поща. Сърфирайте. Skype. Facebook. Навсякъде.
Високоскоростните IP възможности на Thuraya IP+ позволяват на потребителите да имат достъп до корпоративни мрежи и да се свързват с колеги, семейство и приятели чрез имейл, социални медии и VoIP приложения, където и когато имат нужда.
Specifications
| ДОСТАВКА ОТ | DUBAI, UAE |
|---|---|
| МАДЭЛЬ | IP+ |
| ЧАСТ # | 9104 |
| ВИД НА ПРОДУКТА | САТЕЛИТЕН ИНТЕРНЕТ |
| ОБЛАСТ НА УПОТРЕБА | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| MANUFACTURER | HUGHES |
| БРЭНД | THURAYA |
| СЕТКА | THURAYA |
| ОБСЛУЖВАНЕ | THURAYA IP |
| ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТИП | PORTABLE |
| ТИП АКСЕСОАР | TERMINAL |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| ЧЕСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| ХАРАКТЕРИСТИКА | INTERNET, EMAIL |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| СЪЗВЕЗДИЕ | 2 САТЕЛИТА |
| ДЪЛЖИНА | 216 mm (8.5") |
| ШИРИНА | 216 mm (8.5") |
| ДЪЛБОЧИНА | 45 mm |
| ТЕГЛО | 1.4 kg (3.1 lbs) |
Карта на покритие на Thuraya IP+

Здравата сателитна мрежа на Thuraya осигурява покритие в най-отдалечените места, осигурявайки сателитна комуникация без задръствания, за да сте свързани по всяко време. От иновативния сателитен дизайн до надеждността на всяко устройство и аксесоар Thuraya, ние предоставяме наистина превъзходно решение за сателитна комуникация отвъд границите на наземните системи и клетъчните мрежи.
Мрежата Thuraya не покрива Северна или Южна Америка.