Сателитен телефон Thuraya XT-LITE
Out of stock
- БРЭНД:
- THURAYA
- МАДЭЛЬ:
- XT LITE
- ORIGIN:
- Южна Корея
- Warranty:
- 12 МЕСЕЦА
- AVAILABILITY:
- CURRENTLY UNAVAILABLE
- SKU:
- Thuraya-XT-LITE-Sat-Phone
- Buy 2 for 520,84 € 520,84 € each and save 2%
- Buy 5 for 510,21 € 510,21 € each and save 4%
- Buy 10 for 504,89 € 504,89 € each and save 5%
- Buy 20 for 499,58 € 499,58 € each and save 6%
- Buy 50 for 494,26 € 494,26 € each and save 7%
- Buy 100 for 488,95 € 488,95 € each and save 8%
Сателитен телефон Thuraya XT-LITE
Thuraya XT-LITE осигурява надеждна сателитна телефонна връзка с ненадмината стойност. Той е предназначен за потребители, които се интересуват от разходите, които трябва да поддържат сигурна връзка, без да правят компромис с ясната и непрекъсната връзка. Той е много лесен за използване. Можете да провеждате телефонни разговори и да изпращате SMS съобщения в сателитен режим, независимо дали пресичате пустинята, плавате по море или изкачвате планини.
Обаждания и текстови съобщения в сателитен режим
Обаждайте се и изпращайте SMS съобщения в сателитен режим, когато няма налична наземна мрежа. Усъвършенстваната многопосочна антена осигурява непрекъсната комуникация, предлагайки безпроблемна функция за ходене и говорене за разговори в движение.
Дълъг живот на батерията
Thuraya XT-LITE позволява надеждна комуникация с издръжлива батерия, която осигурява до шест часа време за разговори и до 80 часа в режим на готовност.
Лекота на използване
Просто заредете телефона си и се уверете, че вашата SIM карта работи. Толкова е просто. След това можете да програмирате Thuraya XT-LITE на един от 13-те налични езика (опростен китайски се предлага като отделен фърмуер).
Поддържа се от най-стабилната и мощна сателитна мрежа
Сателитната мрежа на Thuraya е известна с най-надеждното сателитно покритие, включващо приблизително 160 държави или две трети от земното кълбо. Thuraya XT-LITE ви позволява да получавате известие за повикване дори при прибрана сателитна антена, което ви държи във връзка по всяко време.
Допълнителните функции включват: адресна книга, аларми, калкулатор, календар, регистър на повикванията, конферентни разговори, групи за контакти, бързо набиране, хронометър и световно време.
Specifications
| UPC | 8809260440173 |
|---|---|
| ДОСТАВКА ОТ | DUBAI, UAE |
| МАДЭЛЬ | XT LITE |
| ВИД НА ПРОДУКТА | САТЕЛИТЕН ТЕЛЕФОН |
| ОБЛАСТ НА УПОТРЕБА | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| БРЭНД | THURAYA |
| СЕТКА | THURAYA |
| ОБСЛУЖВАНЕ | THURAYA VOICE |
| ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТИП | РЪЧЕН |
| ТИП АКСЕСОАР | HANDSET |
| ЧЕСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| СКОРОСТ НА ДАННИТЕ | N/A |
| ПОДДЪРЖАНИ ЕЗИЦИ | ENGLISH, ARABIC, FARSI, FRENCH, GERMAN, HINDI, ITALIAN, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, TURKISH, URDU |
| ХАРАКТЕРИСТИКА | PHONE, TEXT MESSAGING |
| СЪЗВЕЗДИЕ | 2 САТЕЛИТА |
| ВРЕМЕ ЗА РАЗГОВОР | UP TO 6 HOURS |
| ВРЕМЕ НА ГОТОВНОСТ | UP TO 80 HOURS |
| ДЪЛЖИНА | 128 mm (5.04") |
| ШИРИНА | 53 mm (2.09") |
| ДЪЛБОЧИНА | 27 mm (1.06") |
| ТЕГЛО | 186 grams (6.56 oz) |
Карта на покритие Thuraya XT-Lite

Здравата сателитна мрежа на Thuraya осигурява покритие в най-отдалечените места, осигурявайки сателитна комуникация без задръствания, за да сте свързани по всяко време. От иновативния сателитен дизайн до надеждността на всяко устройство и аксесоар Thuraya, ние предоставяме наистина превъзходно решение за сателитна комуникация отвъд границите на наземните системи и клетъчните мрежи.
Мрежата Thuraya не покрива Северна или Южна Америка.