Cobham Explorer 540 BGAN M2M терминал (403715A-00500)
TERMINALS | PLANS | ACCESSORIES | RENTALS | SUPPORT
In stock
- БРЭНД:
- COBHAM
- МАДЭЛЬ:
- EXPLORER 540
- ЧАСТ #:
- 403715A-00550
- ORIGIN:
- Тайланд
- Warranty:
- 12 МЕСЕЦА
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Cobham-Explorer-540-M2M
Cobham Explorer 540 BGAN M2M терминал
Надежден и многофункционален
EXPLORER 540 е първият в света комуникационен терминал машина-машина (M2M), който работи както в Inmarsat BGAN (широколентова глобална мрежа), така и в 2G/3G/LTE мрежи. Тъй като устойчивостта е ключов параметър в рамките на M2M мрежите, основната цел на дизайна на EXPLORER 540 е да осигури най-надеждната, но многофункционална M2M свързаност, налична днес.
Контрол на разходите
Като единственият Inmarsat BGAN M2M терминал, който предлага работа в двоен режим, EXPLORER 540 въвежда уникална гъвкавост и контрол на разходите за комуникация на M2M данни, тъй като гарантира, че най-рентабилната комуникационна услуга може да бъде избрана в зависимост от местоположението. Като най-модерният наличен BGAN M2M терминал, EXPLORER 540 е много подходящ за индивидуални M2M решения като IP SCADA за пренос на данни, проследяване на активи, наблюдение в реално време и дистанционна телеметрия.
Винаги на разположение
Осигурявайки непрекъснатостта на M2M IP трансфера на данни, който често произхожда от труднодостъпни, отдалечени места, двурежимната работа на EXPLORER 540 осигурява значителни възможности за преодоляване при отказ с автоматично превключване между BGAN и клетъчни мрежи. За организации, които прехвърлят критични данни в реално време в рамките на своите M2M мрежи, двойният режим на EXPLORER 540 осигурява несравнима достъпност на услугата.
Всяка среда
EXPLORER 540 е здрав M2M терминал, проектиран да предоставя надеждни и сигурни IP данни дори в най-суровите среди. С размери 20 x 20 cm и само 1,6 kg, това е най-малкият и лек BGAN M2M терминал на пазара днес. Предлага се с включена стойка за стълб и е лесен за инсталиране и лесен за настройка. Издръжливият корпус и прахо- и водоустойчивият дизайн IP66 правят EXPLORER 540 идеалният избор за всякакъв вид фиксирана инсталация отвън или отвътре.
Specifications
| МАДЭЛЬ | EXPLORER 540 |
|---|---|
| ЧАСТ # | 403715A-00550 |
| GPU | 200 TOPS |
| ВИД НА ПРОДУКТА | SATELLITE M2M |
| ОБЛАСТ НА УПОТРЕБА | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| БРЭНД | COBHAM |
| СЕТКА | INMARSAT |
| ОБСЛУЖВАНЕ | INMARSAT BGAN M2M |
| ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТИП | FIXED |
| ТИП АКСЕСОАР | TERMINAL |
| ПОДДЪРЖАНИ ЕЗИЦИ | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, JAPANESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| ЧЕСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| СЪЗВЕЗДИЕ | 3 САТЕЛИТА |
| ДЪЛЖИНА | 202mm (8") |
| ШИРИНА | 202mm (8") |
| ДЪЛБОЧИНА | 51.8 mm (2") |
| ТЕГЛО | 1.6 kg (3.5 lbs) (with cellular modem) |
Feature
Характеристики на Cobham Explorer 540
• EXPLORER 540 е BGAN M2M сертифициран и BGAN Class 2 Type Approved за услуги като BGAN Link
• Лекият и здрав IP66 дизайн гарантира издръжливост при външен монтаж - не е необходим корпус
• Полюсът е включен в пакета
• Лесен за настройка и работа
• Разнообразни опции за захранване с захранване през Ethernet (PoE) и 10-32VDC вход
• Две кабелни щуцери за лесно инсталиране на стандартни захранващи и Ethernet кабели в задния корпус
• Дистанционно управление на терминала чрез SMS, включително конфигуриране, отстраняване на грешки и достъп до уеб интерфейса
• Допълнителният клетъчен 2G/3G/LTE модем е интегрирана част от дизайна
• Автоматично превключване между BGAN и клетъчната мрежа осигурява непрекъсната свързаност
What's included
• Терминал EXPLORER 540
• Монтаж на стълб
• Ръководство за бърз старт
• Многоезичен уеб сървър (ENG, FR, DE, ES, RU, JP и CN)
• 2 кабелни щуцера и 1 запушалка
• Защитен торкс накрайник за заден капак
• Шестограмен ключ за монтаж на стълб
Inmarsat BGAN M2M карта на покритие
