iDirect Evolution X1 DVB-S2 Дистанционно спътниково рутер
In stock
- БРЭНД:
- IDIRECT
- МАДЭЛЬ:
- X1
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- iDirect-Evolution-X1-Router
iDirect Evolution X1 DVB-S2 Remote Satellite Router
Икономичен отдалечен пакет, идеален за мащабни мрежи за SCADA, Точка на продажба, ATM, Фемтоклетки и приложения за малки предприятия. Отдалеченият рутер предлага DVB-S2/ACM и адаптивен TDMA, маршрутизиране, VLAN функционалност, QoS и опционално AES криптиране.
Specifications
| МАДЭЛЬ | X1 |
|---|---|
| ВИД НА ПРОДУКТА | САТЕЛИТЕН ИНТЕРНЕТ |
| БРЭНД | IDIRECT |
| СЕТКА | VSAT |
| ЧЕСТОТА | Ku BAND, C BAND (4-8 GHz) |
| СЕРТИФИКАТИ | CE COMPLIANCE, FCC, RoHS |
| ДЪЛЖИНА | 22.9 cm (9") |
| ШИРИНА | 17.3 см (6.8") |
| ДЪЛБОЧИНА | 4.6 cm (1.8") |
| ТЕГЛО | 0.82 kg (1.8 lb) |