Cobham SATCOM BGAN Explorer 710 kopneni prijenosni satelitski internetski terminal (403720B-00505)
In stock
- MARKA:
- COBHAM
- MODEL:
- EXPLORER 710
- DIO #:
- 403720B-00506
- ORIGIN:
- Kambodža
- Warranty:
- 12 MJESECI
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thrane-BGAN-Explorer-710
Kopneni prijenosni satelitski internetski terminal Cobham BGAN Explorer 710
Kompaktan i lagan s poboljšanom funkcionalnošću
EXPLORER 710 je najmanji terminal klase 1 na svijetu i prvi je koji može pristupiti BGAN HDR (visoka brzina prijenosa podataka) usluzi. Terminal dolazi s poboljšanom funkcionalnošću uključujući ugrađenu sposobnost povezivanja koja će udvostručiti vaše brzine strujanja.
Jedna od njegovih novih i uzbudljivih značajki omogućit će korisnicima da povežu svoje vlastite pametne telefone kako biste mogli omogućiti podatkovno povezivanje glasovnim pozivima. Ostale značajke uključuju USB host sučelje, baterije koje se mogu mijenjati bez isključivanja, LED zaslon jednostavan za korištenje i višestruka sučelja za podršku širokom rasponu aplikacija.
Novi EXPLORER 710 BGAN terminal, postavljen je za uvod u novu eru velike brzine ultra-prijenosnog satelitskog streaminga za emitiranje i druge industrijske aplikacije temeljene na IP-u.
EXPLORER 710 nudi brzine prijenosa preko 650 kbps odmah kada se koristi nova usluga prijenosa podataka visoke brzine koju će Inmarsat predstaviti u trećem kvartalu ove godine. Dostupan u rujnu 2013., EXPLORER 710 omogućuje najbrži video streaming na zahtjev putem satelita uz zajamčeni QoS.
Kao najmanji i najlakši BGAN terminal klase 1 na svijetu i prva platforma koja standardno koristi nove prijenose podataka visoke brzine, EXPLORER 710 je pozicioniran da podrži televizijske kuće u poboljšanju kvalitete mobilnog vanjskog emitiranja.
"S EXPLORER 710 razvili smo najnapredniji i najmanji terminal klase 1 do sada", komentira Walther Thygesen, voditelj Cobham SATCOM-a. "Ponosni smo što prvi EXPLORER u potpunosti razvijen od strane Cobham SATCOM-a nudi tako značajno poboljšanje performansi za korisnike."
Nastavljajući tradiciju tehnološkog vodstva započetu kada je tim EXPLORER (tada kao dio Thrane & Thrane) predstavio svoj prvi BGAN terminal 2005., EXPLORER 710 također uključuje nekoliko naprednih novih značajki, uključujući mogućnost povezivanja signala s više terminala putem Etherneta i postići IP streaming brzinu od 1 Mbps ili čak i veću.
EXPLORER 710 također uvodi aplikacije za pametne telefone u svijet BGAN povezivosti, omogućujući korisnicima povezivanje vlastitih uređaja za glasovno pozivanje i povezivanje. Ostale značajke uključuju veliki LED zaslon, koji olakšava postavljanje i konfiguraciju bez povezivanja s računalom, pametnim telefonom ili tabletom.
| Proizvođač | Cobham SATCOM |
| Težina | 3,5 kg (uključujući bateriju) Antena 1,9 kg, Primopredajnik 1,6 kg |
| Streaming IP | BGAN HDR podržava portfelj od četiri brzine protoka kanala s opcijom punog kanala za koju se očekuje da će isporučiti oko 650 kbps. |
| ISDN | 64kbps putem RJ-45 |
| Glas | Putem RJ-11 ili 3,1 kHz zvuka |
| Podatkovna sučelja | Ethernet, USB host sučelje, primopredajnik / antensko sučelje, BGAN utor za SIM karticu, WLAN 802.11b, LAN |
| Zaštita od prodora | Primopredajnik: IP52 / Antena IP66 |
Specifications
| MODEL | EXPLORER 710 |
|---|---|
| DIO # | 403720B-00506 |
| GPU | 200 TOPS |
| VRSTA PROIZVODA | SATELITSKI INTERNET |
| PODRUČJE UPORABE | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MARKA | COBHAM |
| MREŽA | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT BGAN |
| VRSTA UPOTREBE | PORTABLE |
| VRSTA PRIBORA | TERMINAL |
| RADNA TEMPERATURA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| OTHER DATA INTERFACES | 2X ETHERNET, USB, WI-FI |
| BRZINA PODATAKA | UP TO 492 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps, 176 kbps, 256 kbps, BGAN X-STREAM, BGAN HDR UP TO 650 kbps |
| INGRESS PROTECTION | IP 52 (TRANSCEIVER), IP 66 (ANTENNA) |
| FREKVENCIJA | L BAND (1-2 GHz) |
| OSOBINE | INTERNET |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| KONSTELACIJA | 3 SATELITA |
| DULJINA | 279 mm |
| ŠIRINA | 332 mm |
| DUBINA | 52 mm |
| TEŽINA | 3.5 kg (7.7 oz) |
What's included
EXPLORER 710 primopredajnik i antena
punjiva litij-ionska baterija
Antenski kabel
2m ISDN/LAN kabel
Napajanje 115/230VAC
Vodič za brzi početak
Inmarsat BGAN karta pokrivenosti

Ova karta prikazuje očekivanja Inmarsata od pokrivenosti nakon komercijalnog uvođenja Inmarsatove četvrte regije L-pojasa. Ne predstavlja jamstvo usluge. Dostupnost usluge na rubu područja pokrivenosti varira ovisno o različitim uvjetima.