Cobham Explorer 510 BGAN kopneni prijenosni satelitski internetski terminal (403711A-00500)
In stock
- MARKA:
- COBHAM
- MODEL:
- BGAN EXPLORER 510
- DIO #:
- 403711A-00500
- ORIGIN:
- Kambodža
- Warranty:
- 12 MJESECI
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Cobham-BGAN-Explorer-510
Novi način povezivanja
Ultra-prijenosan
Pouzdana povezanost
Specifications
| MODEL | BGAN EXPLORER 510 |
|---|---|
| DIO # | 403711A-00500 |
| VRSTA PROIZVODA | SATELITSKI INTERNET |
| PODRUČJE UPORABE | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MARKA | COBHAM |
| MREŽA | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT BGAN |
| VRSTA UPOTREBE | FIXED, PORTABLE |
| VRSTA PRIBORA | TERMINAL |
| RADNA TEMPERATURA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -25°C to 80°C (-13°F to 176°F) |
| OTHER DATA INTERFACES | USB, WI-FI |
| BRZINA PODATAKA | UP TO 448 / 464 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| Podržani jezici | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, JAPANESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| FREKVENCIJA | L BAND (1-2 GHz) |
| OSOBINE | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, VIDEO STREAMING |
| CERTIFIKATI | INMARSAT CLASS 2 TYPE APPROVAL, CE COMPLIANCE, FCC, IC, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| KONSTELACIJA | 3 SATELITA |
| VRIJEME ČEKANJA | 24 HOURS |
| DULJINA | 202 mm (7.8") |
| ŠIRINA | 202 mm (7.8") |
| DUBINA | 51.8 mm (2") |
| TEŽINA | 1.4 kg (3.1 lbs) |
What's included
• EXPLORER 510 terminal
• Ugrađena punjiva litij-ionska baterija
• EXPLORER Softbag
• Kabel za pretvaranje USB u Ethernet
• 100-240VAC napajanje
• Višejezični brzi vodič
• Višejezični web poslužitelj i ugrađeni priručnik (ENG, FR, DE, ES, RU, JP i CN)
Inmarsat BGAN karta pokrivenosti

Ova karta prikazuje očekivanja Inmarsata od pokrivenosti nakon komercijalnog uvođenja Inmarsatove četvrte regije L-pojasa. Ne predstavlja jamstvo usluge. Dostupnost usluge na rubu područja pokrivenosti varira ovisno o različitim uvjetima.