Intellian i9P Auto Skew američki/kanadski pomorski satelitski TV sustav (B4-919AA)
In stock
- MARKA:
- INTELLIAN
- MODEL:
- i9P
- DIO #:
- B4-919AA
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 1 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i9P-System-B4-919AA
Intellian i9P pomorski satelitski TV sustav (B4-919AA)
Intellian i9P nudi najsnažniji i najpouzdaniji prijem satelitske televizije za rekreacijska i komercijalna plovila preko 80 stopa. Elegantni dizajn i9P-a savršeno se uklapa u moderna plovila.
Sa svojim patentiranim inovacijama u tehnologijama Wide Range Search (WRS) i Dynamic Beam Tilting (DBT), čak i bez ikakvih suvišnih senzora pokreta, i9P uvijek može jamčiti kristalno čist satelitski TV prijem sa zvukom CD kvalitete čak i u najnemirovijim uvjetima na moru .
Najinovativniji dizajn i9P-a su integrirani HD i TriSat moduli u njegovoj upravljačkoj jedinici. To čini i9P prvim pomorskim antenskim TV sustavom u povijesti koji nautičarima omogućuje pristup stotinama HDTV kanala vodećih pružatelja satelitskih TV usluga bez dodatnih alata za konverziju ili kabelskih žica. Uz Intellian MIM, nautičari mogu uživati u mijenjanju kanala putem automatskog prebacivanja satelita baš kao u kućnom sustavu. Pogledajte vodič za instalaciju DISH Network MIM za dodatne pojedinosti. Osim toga, ova upravljačka jedinica pruža nautičarima interaktivnu operativnu platformu putem softvera za upravljanje osobnim računalom s vrlo prijateljskim korisničkim sučeljem i potpunim popisom svjetske satelitske biblioteke.
i9P također nudi integrirani sustav automatske kontrole kuta zakrivljenosti i vrlo precizan GPS sustav koji ne samo da ubrzava vrijeme prikupljanja satelitskog signala, već također poboljšava kvalitetu satelitskog prijema u područjima slabe pokrivenosti satelitskim signalom.
Čvrsto držite signal
Intellianov ekskluzivni Dynamic Beam Tilting (DBT) koristi sub-reflektor visokih performansi koji se stalno prilagođava što omogućuje anteni da ostane najjači signal cijelo vrijeme dok plovilo krstari velikom brzinom.
Brže prikupljanje signala
Intellianov ekskluzivni Wide Range Search (WRS) algoritam omogućuje anteni traženje, pronalaženje i zaključavanje signala s nevjerojatnom brzinom i preciznošću.
Najsnažnija izvedba
Reflektor promjera 85 cm s nacionalnom pokrivenošću za Sjevernu i Južnu Ameriku, Europu i regionalnu uslugu diljem svijeta.
Uključite svoje omiljene HDTV kanale
Intellianov i9P pruža HD kanale iz Ku-pojasa. HD modul je zapravo ugrađen u kontrolnu jedinicu antene Intellian i9P radi besprijekorne integracije i jednostavne instalacije.
Ugrađeni GPS
Intellian i9P uključuje ugrađeni GPS za lakši rad i brže prikupljanje signala.
Bežično povezivanje i Aptus mobitel
Ugrađeni Wi-Fi omogućuje bežično povezivanje ACU-a. Računala, prijenosna računala i pametni telefoni mogu se koristiti za spajanje na ACU i bežično praćenje, kontrolu i promjenu postavki sustava. Intellian Aptus mobile dostupan je za preuzimanje za pristup ACU-u putem Wi-Fi veze i upravljanje antenom sa svojih iPhone, iPad ili drugih mrežnih uređaja. iPhone i iPad registrirani su zaštitni znakovi tvrtke Apple Inc.
Sve-u-jednom sustav
Sustav automatske kontrole kuta nagiba, GPS i prošireni raspon elevacije koji se nudi kao zadana opcija omogućuju i9P-u bolji prijem signala u područjima slabe pokrivenosti satelitskim signalom te točnost i jednostavno rukovanje gdje god plovilo plovi.

Specifications
| MODEL | i9P |
|---|---|
| DIO # | B4-919AA |
| VRSTA PROIZVODA | SATELLITE TV |
| PODRUČJE UPORABE | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MARKA | INTELLIAN |
| MREŽA | BELL TV, DIRECTV, DISH NETWORK |
| VRSTA UPOTREBE | POMORSKI |
| VRSTA PRIBORA | ANTENNA |
| VELIČINA ANTENE | 85 cm (33.5 inch) |
| RADNA TEMPERATURA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| FREKVENCIJA | Ku BAND |
| CERTIFIKATI | CE COMPLIANCE, FCC |
| TEŽINA | 56,2 kg (124 lb) |
| RADOME HEIGHT | 121.0 cm (47.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 113 cm (44.5 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | CIRCULAR AND LINEAR |
| MINIMUM EIRP | 44dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | -15º to 90º |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 30º / sec |
| TURNING RATE | 30º / sec |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |
Feature
Potpuno automatizirani sustav
Automatsko traženje i identifikacija satelita. 2-osni koračni motori za stabilizaciju postolja.
Poboljšana antena
Visoko učinkovita parabolična antena od 34 inča omogućuje 44dBW minimalnog EIRP-a. RHCP / LHCP, Vertikalna / Horizontalna polarizacija.
Algoritam pretraživanja širokog raspona (WRS).
Konkurentske metode traže uskopojasnu širinu glavnog režnja. Međutim, Intellianov ekskluzivni WRS traži širok raspon bočnih snopova i prelazi na glavni snop, pružajući brže satelitsko pronalaženje.
Potpuno automatizirano digitalno video emitiranje (DVB)
Identifikacija DVB dekoder s CPLD-om omogućuje identifikaciju velikom brzinom.
Tehnologija dinamičkog naginjanja snopa (DBT).
Subreflektor velike brzine okreće se izvan osi, provjeravajući snagu signala 50 puta u sekundi i kompenzirajući smjer praćenja. Manje pomicanja glavnog reflektora znači manje buke i produljuje vijek trajanja proizvoda.
Identifikacija DVB-S2 signala
Velika brzina identifikacije pomoću DVB-S2 dekodera.
Nova tipska jedinica za upravljanje antenom
• Jednostavno mijenjanje i ažuriranje satelitskih informacija
• Jednostavna provjera statusa antene i automatska dijagnoza
• Jednostavno upravljanje antenom pomoću PC sučelja
Automatska kontrola polarizacije (kosi kut).
Automatski sustav kontrole kuta zakrivljenosti (-90°~ +90°) za linearnu horizontalnu/vertikalnu polarizaciju.
Ugrađeni GPS i NMEA 0183 priključak sučelja
i9P uključuje ugrađeni GPS unutar antenske jedinice za brže prikupljanje signala. Brodski GPS također se može spojiti preko NMEA 0183 priključka na stražnjoj ploči ACU-a.
Intellian i9P karte pokrivenosti





