Intellian i9W 2-osni globalni pomorski satelitski TV sustav s antenom od 85 cm (33,5") i LNB-om za prikaz svijeta (B4-919W2)
In stock
- MARKA:
- INTELLIAN
- MODEL:
- i9W
- DIO #:
- B4-919W2
- ORIGIN:
- Južna Koreja
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 1 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i9W-System-B4-911W2
Kompatibilnost globalnih satelitskih usluga
Intellian i9W pruža ultimativnu pogodnost za povezivanje s tisućama besplatnih TV, Pay TV, Standard Definition i High Definition programa diljem svijeta s jednim LNB modulom koji uključuje više (8) LO frekvencija.
Hands-free WorldView™ LNB modul
Druga generacija, patentirani WorldView LNB modul najnovija je inovacija tvrtke Intellian. Za razliku od ostalih LNB-ova TVRO sustava sa stabilnošću od ±1000 kHz, Intellian WorldView LNB modul izgrađen je na najvećoj stabilnosti od ±10 kHz koja ima 100 puta veću točnost i veću osjetljivost signala.
Osim toga, ovaj LNB modul prima višepojasne i multipolarizacijske satelitske TV usluge diljem svijeta. Stoga nautičari ne moraju ručno mijenjati LNB unutar kupole antene svaki put kada plovilo prijeđe u drugo područje satelitske usluge.
DVB-S2 digitalni TV prijem
Neke od HD TV usluga prešle su na DVB-S2 i bit će ih više u budućnosti. Zahvaljujući Intellianovoj revolucionarnoj DVB-S2 digitalnoj TV tehnologiji, sada nautičari mogu uživati u svojoj omiljenoj DTH (Direct To Home) zabavi na moru, baš kao kod kuće.
Globalna satelitska biblioteka
i9W uključuje unaprijed programiranu globalnu biblioteku satelita koja nautičarima omogućuje odabir željenog satelita dok putuju od regije do regije. Nakon odabira satelita, WorldView LNB modul će se automatski prebaciti na odgovarajuću lokalnu frekvenciju za prijem signala.
Bežično povezivanje i Aptus mobitel
Ugrađeni Wi-Fi omogućuje bežično povezivanje ACU-a. Računala, prijenosna računala i pametni telefoni mogu se koristiti za spajanje na ACU i bežično praćenje, kontrolu i promjenu postavki sustava. Intellian Aptus mobile dostupan je za preuzimanje za pristup ACU-u putem Wi-Fi veze i upravljanje antenom sa svojih iPhone, iPad ili drugih mrežnih uređaja. iPhone i iPad registrirani su zaštitni znakovi tvrtke Apple Inc.

Specifications
| MODEL | i9W |
|---|---|
| DIO # | B4-919W2 |
| VRSTA PROIZVODA | SATELLITE TV |
| PODRUČJE UPORABE | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MARKA | INTELLIAN |
| VRSTA UPOTREBE | POMORSKI |
| VRSTA PRIBORA | ANTENNA |
| VELIČINA ANTENE | 85 cm (33.5 inch) |
| RADNA TEMPERATURA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| FREKVENCIJA | Ku BAND |
| CERTIFIKATI | CE COMPLIANCE, FCC |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| TEŽINA | 56,2 kg (124 lb) |
| RADOME HEIGHT | 121.0 cm (47.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 113 cm (44.5 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | CIRCULAR AND LINEAR |
| MINIMUM EIRP | 44dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | -15º to 90º |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 30º / sec |
| TURNING RATE | 30º / sec |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |
Intellian i9W karte pokrivenosti





