Intellian s100HD izravni pomorski satelitski TV sustav (T3-107AT3)
In stock
- MARKA:
- INTELLIAN
- MODEL:
- s100HD
- DIO #:
- T3-107AT3
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-s100HD-System-T3-107AT3
Intellian s100HD izravni pomorski satelitski TV sustav (T3-107AT3)
Pomorska antena od 1 m za HD DIRECTV i globalni TV prijem
Intellian s100HD WorldView je satelitski antenski sustav od 1 m koji je danas dostupan s najviše značajki. Kada krstarite Sjevernom Amerikom, ovaj dvopojasni sustav pruža DIRECTV u punoj HD rezoluciji sa svim značajkama koje imate kod kuće, uključujući DVR, ažurirani vodič za kanale i mogućnost da svi u brodu gledaju različite kanale odjednom. Kada dođe vrijeme da dignete sidro i krenete u drugi dio svijeta, Ku-pojasni WorldView Trio LNB omogućuje sustavu pružanje HDTV-a širom svijeta.
Intellian WorldView Trio LNB pruža globalnu pokrivenost
Prošli su dani rekonfiguriranja složenih sustava i ručne promjene LNB-a sa svakim prijelazom u novo područje satelitske usluge. Intellianova WorldView Trio LNB tehnologija omogućuje prijem svih Ku-pojasnih satelita diljem svijeta. LNB modul WorldView Trio programiran je za automatski odabir svakog satelita, omogućujući pomorcima da uživaju u bilo kojoj satelitskoj TV usluzi jednostavnim odabirom pravog satelita s padajućeg izbornika i spajanjem odgovarajućeg prijemnika. LNB se automatski prebacuje na ispravnu polarizaciju i lokalnu frekvenciju koju zahtijeva pružatelj satelitskih usluga.
Simultani prijem
Antenski sustav s100HD WorldView sa svojim trostrukim sirenom istovremeno prima signale s dva DIRECTV Ka-pojasa satelita i jednog DIRECTV Ku-pojasa satelita. To omogućuje gledanje svih DIRECTV HD kanala bez ručne promjene satelita, za neometano iskustvo gledanja.
Modul s više prekidača
Intellian s100HD WorldView standardno dolazi s modulom Multi-Switch koji podržava SWM za povezivanje do 16 DIRECTV satelitskih prijemnika bez dodatnih razdjelnika. Multi-Switch podržava i jednožične i standardne instalacije, smanjujući potrebu za dodatnim hardverom.
Izvanredna izvedba na 1m
Antena s100HD WorldViewTM 1m pruža iznimnu pokrivenost i performanse za DIRECTV uslugu u Sjevernoj Americi kao i uslugu diljem svijeta što je čini savršenim izborom za plovila koja putuju između Mediterana, SAD-a i Kariba.
Vrhunski u simultanom prijemu
Intellianov WorldView Trio LNB™ sa svojom trostrukom sirenom za napajanje omogućuje istovremeni prijem DIRECTV američkih satelita: dva satelita HD DIRECTV Ka-pojasa (99°W/103°W) i jednog satelita DIRECTV Ku-pojasa (101°W). Uz to, LNB prima Ku-pojasnu TV uslugu diljem svijeta pružajući potpuno HD iskustvo zabave na moru, uključujući DVR mogućnost.
Globalna satelitska biblioteka
Antenski sustav s100HD WorldView™ sadrži ugrađenu globalnu satelitsku biblioteku koja sadrži regionalne satelitske podatke gdje god se nalazili. Knjižnica olakšava učitavanje specifikacija vaših satelitskih pružatelja usluga iz cijelog svijeta, što olakšava uživanje u vašem omiljenom programu u trenu.
Odgovarajuće kupolasto rješenje
Radna ploča s100HD odgovara stilu Intellianovih v100 i GX100 VSAT antena, čineći savršeno rješenje za veće jahte ili kad god je naglasak na simetričnom dizajnu. V100 i GX100 su najpopularnije VSAT antene na današnjem tržištu, što ih čini savršenim izborom za one koji također trebaju glasovne, podatkovne i faks usluge velike brzine.
Aptus Mobile
Jednostavno se povežite s Wi-Fi omogućenim ACU-om s Aptus Mobileom koji omogućuje jednostavnu kontrolu i nadzor sustava, uključujući OneTouch Satellite biblioteku i ažuriranja firmvera. Aptus mobile dostupan je u App Storeu za iPhone i iPad ili Google Playu za Android uređaje.
Uključen modul s više prekidača
Intellian s100HD WorldViewTM dolazi s Intellian 19” nosačem za stalak
Multi-Switch modul koji vam omogućuje besprijekorno povezivanje različitih vrsta satelitskih prijemnika. Ugrađena mogućnost SWM-a pojednostavljuje instalaciju podržavajući instalaciju jedne žice na više TV prijamnika, eliminirajući potrebu za dodatnim hardverom i kabelima.
Specifications
| MODEL | s100HD |
|---|---|
| DIO # | T3-107AT3 |
| VRSTA PROIZVODA | SATELLITE TV |
| PODRUČJE UPORABE | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MARKA | INTELLIAN |
| MREŽA | DIRECTV |
| VRSTA UPOTREBE | POMORSKI |
| VRSTA PRIBORA | ANTENNA |
| VELIČINA ANTENE | 109 cm (42.9 inch) |
| RADNA TEMPERATURA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| FREKVENCIJA | Ka BAND, Ku BAND |
| CERTIFIKATI | CE COMPLIANCE, FCC |
| TEŽINA | 100 kg (220 lb) |
| RADOME HEIGHT | 151.0 cm (59.63 inch) |
| RADOME DIAMETER | 138 cm (54.3 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ka-band : 18.3 ~ 18.8 GHz, 19.7~20.2GHz, Ku-band : 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | Ka-band : Circular, Ku-band : Linear / Circular Switchable |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| CROSS-LEVEL RANGE | Up to ±37° |