Intellian v60 je 60cm Ku-pojasni pomorski VSAT antenski sustav s kompaktnim dizajnom kupole koji omogućava manjim plovilima da odgovaraju sustavima s prostornim ograničenjima. Sa svojom 3-osnom platformom za stabilizaciju, v60 ima superiorne performanse praćenja koje su gotovo jednake VSAT antenskom sustavu od 1 metra. V60 se može konfigurirati za SCPC, širokopojasne ili hibridne satelitske mreže. Pogodan je za brzi internet, ažuriranje vremena i karata, e-poštu, prijenos datoteka i slika, video konferenciju, VoIP, VPN i sigurnosno kopiranje baze podataka. V60 je dizajniran i napravljen da zadovolji ili premaši industrijske i vojne standarde za vibracije, udarce i EMC kako bi se osigurala najveća pouzdanost u najtežim uvjetima na moru.
V60 ima neograničeni raspon azimuta za kontinuirano praćenje bez odmotavanja kabela u anteni. Široki raspon nadmorske visine od -10? do 100? omogućuje v60 besprijekoran prijem signala dok plovilo putuje blizu ekvatora ili polarnih regija. S najjednostavnijim dizajnom instalacije i najjednostavnijim sučeljem koje možete pronaći na tržištu, v60 jamči da ćete imati potpuno novo iskustvo širokopojasne veze na moru.
V60 ima ugrađeni GPS za brzo pronalaženje satelita i automatsku kontrolu polarizacije za optimizaciju snage signala linearnog polarizacijskog izvora. V60 pruža uvijek uključenu, beskompromisnu izvedbu s najvišom kvalitetom i pouzdanošću veza na moru. V60 je ultimativni izbor za pomorce koji traže komercijalno širokopojasno iskustvo s kompaktnim, robusnim i isplativim rješenjem.
Specifications
| MODEL | v60Ka |
|---|---|
| DIO # | V4-6F-STC |
| VRSTA PROIZVODA | SATELITSKI INTERNET |
| MARKA | INTELLIAN |
| MREŽA | VSAT |
| VRSTA UPOTREBE | POMORSKI |
| VRSTA PRIBORA | ANTENNA |
| VELIČINA ANTENE | 65 cm (25.6 inch) |
| TEŽINA | 59,5 kg (131,2 livres) |
| RADOME HEIGHT | 103.0 cm (40.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 90 cm (35.5 inch) |
Write a Review