Iridium 9602N SBD primopredajnik (4629A-9603N)
calcActive())">
Iridium 9602N SBD primopredajnik, dizajniran za integraciju u bežičnu podatkovnu aplikaciju s drugim hardverom i softverom glavnog sustava, pruža cjelovito rješenje, uključujući praćenje pomorskih plovila, nadzor opreme i automatsko lociranje vozila.
In stock
- MARKA:
- IRIDIUM
- MODEL:
- 9602N
- DIO #:
- 4629A-9603N
- ORIGIN:
- Tajland
- Warranty:
- 12 MJESECI
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9602-SBD-Transceiver
221,44 EUR
Bez PDV-a:
221,44 EUR
Bez PDV-a:
- Buy 5 for 217,01 EUR 217,01 EUR each and save 2%
- Buy 10 for 214,80 EUR 214,80 EUR each and save 3%
- Buy 20 for 210,37 EUR 210,37 EUR each and save 5%
- Buy 50 for 205,94 EUR 205,94 EUR each and save 7%
- Buy 100 for 199,29 EUR 199,29 EUR each and save 10%
Iridium 9602N SBD primopredajnik
Iridium 9602N SBD primopredajnik, dizajniran za integraciju u bežičnu podatkovnu aplikaciju s drugim hardverom i softverom glavnog sustava, pruža cjelovito rješenje za određenu aplikaciju ili vertikalno tržište. Iridium 9602N idealan je za M2M rješenja, uključujući praćenje pomorskih plovila, nadzor opreme i automatsko lociranje vozila.
Iridiumova globalna SBD usluga niske latencije idealno je rješenje za nadzor svega, od kontejnera i kamiona do aviona i brodova. Integrirali su ga Iridiumovi preprodavači s dodanom vrijednošću u vertikalne tržišne aplikacije u industrijama kao što su nafta i plin, željeznica, pomorstvo, zrakoplovstvo, komunalne usluge i državna/vojna industrija.
Iridium 9602N je jednopločni primopredajnik isporučen kao primopredajni modul "crne kutije". Sva sučelja uređaja opremljena su jednim višepinskim konektorom sučelja, uz antenski konektor. Uz 9602N dolazi samo osnovni primopredajnik. Sve ostale funkcije terenske aplikacije krajnjeg korisnika kao što su GPS, logička kontrola temeljena na mikroprocesoru, digitalni i analogni ulazi, napajanje digitalnih i analognih izlaza i antena mora osigurati razvojni programer rješenja. Sučelje uređaja preko korisničkog priključka sastoji se od sučelja za serijske podatke, ulaza istosmjerne struje, izlaza dostupnog u mreži i kontrolne linije za uključivanje/isključivanje. Iridium 9602N ne uključuje, niti zahtijeva, modul identiteta pretplatnika (također poznat kao SIM kartica) koji treba umetnuti u primopredajnik. Iridium 9602M namijenjen je za korištenje kao primopredajni modul ugrađen u drugi glavni sustav.
Specifications
| DOSTAVA IZ | CALGARY, AB, CANADA |
|---|---|
| MODEL | 9602N |
| DIO # | 4629A-9603N |
| VRSTA PROIZVODA | SATELLITE M2M |
| PODRUČJE UPORABE | 100% GLOBAL |
| MARKA | IRIDIUM |
| MREŽA | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM SBD |
| VRSTA UPOTREBE | POMORSKI, VOZILNI |
| POWER REQUIREMENTS | +5 V +/- 0.5 V |
| RADNA TEMPERATURA | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| FREKVENCIJA | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | ENVIRONMENT & SAFETY MONITORING, FLEET MANAGEMENT, PERSONNEL & ASSET TRACKING, REMOTE AUTOMATION & CONTROL |
| CERTIFIKATI | CE COMPLIANCE, FCC, RoHS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| KONSTELACIJA | 66 SATELITA |
| DULJINA | 41 mm |
| ŠIRINA | 45 mm |
| DUBINA | 13 mm |
| TEŽINA | 30 grams |
Downloads
USER MANUALS
(Size: 1.2 MB)
BROCHURES
(Size: 2.7 MB)
Write a Review