Iridium Edge Solar
In stock
- MARKA:
- IRIDIUM
- MODEL:
- EDGE SOLAR
- DIO #:
- EDGESOLAR9640
- ORIGIN:
- Meksiko
- Warranty:
- 12 MJESECI
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Edge-Solar-SBD-Modem
- Buy 2 for 477,40 EUR 477,40 EUR each and save 2%
- Buy 10 for 472,53 EUR 472,53 EUR each and save 3%
- Buy 20 for 467,65 EUR 467,65 EUR each and save 4%
- Buy 100 for 462,78 EUR 462,78 EUR each and save 5%
Iridium Edge Solar™
Novi Iridium Edge Solar dizajniran je kao jednostavan, jeftin uređaj za praćenje koji se temelji na solarnoj tehnologiji. Nešto što možete pričvrstiti na čamac, vozilo ili drugu imovinu i onda zaboraviti. Jedinica bi tada slala redovita izvješća o GPS praćenju, a unutarnja baterija bi se punila pomoću ugrađenog solarnog panela.
Iridium Edge® Solar je samostalan i programibilan, Short Burst Data (SBD®) uređaj na solarni pogon koji nudi GPS praćenje u stvarnom vremenu i lokalni bežični senzor i komunikacijske mogućnosti preko Bluetootha. Samopunjavanje proizvoda , nisko održavanje, dug radni vijek i bežična konfiguracija omogućuju Iridium prodavačima s dodanom vrijednošću stvaranje različitih aplikacija za praćenje koje se također mogu implementirati za stvaranje još složenijih rješenja. Iridium Edge Solar je za korisnike koji trebaju vrlo jednostavan uređaj za praćenje koji mogu postaviti i zaboraviti. Stoga, ako trebate jednostavan autonomni tracker, s globalnom pokrivenošću, koji emitira svakih nekoliko sati, ovo bi moglo biti upravo ono što trebate.
Značajke Iridium Edge Solar uključuju:
• Autonomno GPS praćenje
• Bluetooth mogućnost za bežičnu integraciju senzora i povezivanje lokalnih uređaja
• Promjene konfiguracije Over-the-Air
• Intervalni i planirani načini izvještavanja
• Pokreni/Zaustavi izvješćivanje/Izvješćivanje u pokretu
• Potpuno zatvoreno, bez vanjskih priključaka, zaštićeno od prodora vode
• Akcelerometar i magnetometar
• LED indikator statusa
Pojedinosti upravljanja napajanjem:
• Fotonaponske solarne ćelije, punjive i primarne baterije
• Pametni sustav upravljanja energijom
• Rok trajanja do 3 godine
• Radni radni vijek do 10 godina
• Kapacitet rezervne baterije omogućuje izvještavanje 2x dnevno do 5 godina bez dostupnosti solarne energije.
Ključna tržišta:
- Mornarički menađer
- Daljinski nadzor
- SCADA
- Praćenje imovine
- pomorski
Specifications
| MODEL | EDGE SOLAR |
|---|---|
| DIO # | EDGESOLAR9640 |
| VRSTA PROIZVODA | SATELLITE M2M |
| PODRUČJE UPORABE | 100% GLOBAL |
| MARKA | IRIDIUM |
| MREŽA | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM SBD |
| VRSTA UPOTREBE | FIXED, POMORSKI, VOZILNI |
| POWER REQUIREMENTS | Internal Non-Rechargeable & Solar Chargeable Batteries |
| RADNA TEMPERATURA | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| INGRESS PROTECTION | IP 67 |
| FREKVENCIJA | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | AGRICULTURE, ASSET & VEHICLE TRACKING, OIL & GAS, SURFACE MINING, TRANSPORTATION |
| CERTIFIKATI | CE COMPLIANCE, FCC |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| KONSTELACIJA | 66 SATELITA |
| DULJINA | 164 mm |
| ŠIRINA | 71 mm |
| DUBINA | 33 mm |
| TEŽINA | 470 grams |
Feature
Mreža:
- Veličina poruke: 240 bajtova (primanje), 370 bajtova (prijenos)
- Frekvencija: 1616 – 1626,5 MHz
Mehanički:
- Dimenzije: 130 mm (D) x 80 mm (Š) x 30 mm (V)
- Zaštita od prodora: IP 67
- Bočni i donji izlazi za kabele
Zaštita okoliša:
- Raspon radne temperature: -40C do 85C
- Raspon temperature skladištenja: -40C do 85C
sučelja:
- RS232 AT komandno sučelje
- Kontrolne linije za uključivanje/isključivanje
Vlast:
- Napajanje (9-32V), SAE J1455 Zaštićeno od pada opterećenja
- Zaštita od obrnutog polariteta
- Maksimalna snaga: 1,6 W (vršna snaga za kratki niz odašiljanja)
- Načini niske potrošnje energije: < 100uA
Certifikati:
- Certifikacija satelitske mreže Iridium®
- Odobrenja FCC, IC, CE, Australija
- RoHS usklađen
Karta globalne pokrivenosti Iridium

Iridium je jedini pružatelj istinski globalnih satelitskih glasovnih i podatkovnih rješenja s potpunom pokrivenošću zemlje (uključujući oceane, dišne putove i polarne regije). Iridium telefoni isporučuju bitne komunikacijske usluge do i iz udaljenih područja gdje nije dostupan nikakav drugi oblik komunikacije.