Beam IsatDock2 MARINE za Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2 MARINE)
Beam IsatDock2 MARINE za Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2 MARINE)
BEAM IsatDock2 MARINE je inteligentna dokovna postaja z oceno IP54 za IsatPhone 2, posebej zasnovana za pomorske aplikacije. MARINE Dock podpira glasovne storitve preko Bluetootha, RJ11/POTS, prostoročne zvočnike ali aktivne slušalke za zasebnost. IsatPhone 2 je popolnoma zaprt v dokovni enoti, hkrati pa uporabniku omogoča popoln dostop in funkcionalnost.
IsatDock2 MARINE podpira funkcionalnost osebnega alarma in alarma za pomoč ročne naprave IsatPhone 2. Osebna alarmna sporočila lahko sprožite z enim pritiskom na gumb na IsatDock2 MARINE. Takoj bo poslal vašo GPS lokacijo ter vaše predkonfigurirano sporočilo preko SMS-a ali e-pošte. MARINE Dock podpira tudi namestitev zunanjega obeska ali alarma, ki ga je mogoče namestiti na priročnem mestu.
IsatDock2 MARINE omogoča uporabo ročne naprave IsatPhone 2 v širokem spektru pomorskih aplikacij, inteligentni RJ11/POTS vmesnik omogoča dolžine kablov do 600 m za povezovanje standardnih žičnih, brezžičnih ali DECT ročnih naprav ali pa se lahko poveže s PBX sistemom, ki predstavlja standardne zvonjenje, zasedene in tonove klicanja, kot v standardnem telefonskem omrežju.
Ročna naprava IsatPhone 2 se varno prilega v dok, njene funkcije vključujejo polnjenje telefona, USB podatkovni priključek, vgrajen zvonec in omogoča, da sta antena in napajanje trajno povezana z dokom, pripravljena za uporabo.
Specifications
| MODEL | ISATDOCK2 MARINE |
|---|---|
| DEL # | ISD2Marine |
| TIP IZDELKA | SATELITSKI TELEFON |
| USAGE AREA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ZNAMKA | BEAM |
| OMREŽJE | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT VOICE |
| VRSTA UPORABE | POMORSTVO |
| VRSTA DODATKA | DOCKING STATION |
| DELOVNA TEMPERATURA | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -35°C to 85°C (-31°F to 185°F) |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
Feature
Beam IsatDock2 Marine Značilnosti:
• Polni IsatPhone 2
• RJ11/POTS vmesnik
• PABX integracija
• Podpira opozorilo o pomoči in sledenje preko IsatPhone 2
• 2-letna garancija za popravilo/zamenjavo
• Aktivna ročna slušalka
• Vgrajen prostoročni zvočnik
• Nastavljiv vgrajen zvonec
• Funkcija utišanja
• LED indikator stanja z nastavljivo svetlostjo
• USB dostop do podatkov
• Vključuje IsatDock2 adapterje (2x)
What's included
Beam IsatDock2 Marine Vsebina škatle:
- IsatDock2 MARINE
- 2 x IsatDock2 adapterja
- 110-240V AC vtičnica
- Ročna slušalka za zasebnost
- 10-32V DC napajalni kabel
- 2m zanka za opozorilo
- Nosilna plošča
- Uporabniški priročnik in hiter začetek