Beam IsatDock2 LITE Docking Station for Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2Lite)
In stock
- ZNAMKA:
- BEAM
- MODEL:
- ISATDOCK 2 LITE
- DEL #:
- ISD2Lite
- ORIGIN:
- Kitajska
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Inmarsat-IsatPhone-2-Lite
Beam IsatDock2 LITE doking postaja za Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2 LITE)
Beam IsatDock2 LITE za Inmarsatov IsatPhone 2 omogoča poltrajno namestitev v različnih aplikacijah, kjer je potreben enostaven dostop do standardnih glasovnih in podatkovnih storitev za kopenske in morsko uporabo. IsatDock LITE omogoča, da je IsatPhone 2 vedno vklopljen in pripravljen na sprejemanje dohodnih klicev, ki jih je mogoče odgovoriti preko Bluetooth dodatka ali opcijskega slušalke za zasebnost. Medtem ko je slušalka v doki, je gumb za pomoč, osebni alarm in funkcionalnost sledenja IsatPhone 2 še vedno popolnoma funkcionalna. Slušalka IsatPhone 2 se varno prilega v dok, njene funkcije vključujejo polnjenje telefona, USB podatkovni priključek, vgrajen zvonec in omogoča, da sta antena in napajanje trajno povezana z dokom, pripravljena za uporabo. Slušalka IsatPhone 2 se enostavno vstavi in odstrani s pritiskom na gumb na vrhu doka, kar omogoča zelo enostavno uporabo stran od doka, ko je to potrebno.
Specifications
| MODEL | ISATDOCK 2 LITE |
|---|---|
| DEL # | ISD2Lite |
| TIP IZDELKA | SATELITSKI TELEFON |
| ZNAMKA | BEAM |
| OMREŽJE | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT VOICE |
| VRSTA UPORABE | POMORSTVO, VOZILO |
| VRSTA DODATKA | DOCKING STATION |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| COMPATIBLE WITH | ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| DOLŽINA | 99 mm |
| PREMER | 76 mm |
| DEPTH | 299 mm |
| UTEŽ | 560 grams |