Beam LiteDOCK Extreme Docking Station for Iridium 9575 (EXTRMLD)
In stock
- MODEL:
- LITEDOCK EXTREME
- DEL #:
- EXTRMLD
- ORIGIN:
- Kitajska
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-LiteDOCK-Extreme-Iridium
Ročna naprava Iridium Extreme se varno prilega v doking postajo z enostavnim mehanizmom za zaklepanje, ki ga je mogoče vstaviti in odstraniti s pritiskom na gumb. Namenjena je uporabi SOS nujne pomoči, z vgrajeno GPS povezovalno zmogljivostjo, ki omogoča povezavo zunanje GPS antene na dok. Doking postaja omogoča tudi uporabo stranskega prenosnega vhoda za prostoročne klice (zahteva, da stranka uporablja žični slušalke, ki so priložene Iridium 9575 ročnim napravam).
Beam LiteDOCK Extreme ima USB podatkovni priključek, polnjenje telefona, integrirano Iridium in GPS anteno, kar omogoča, da so vsi antenski kabli in napajanje trajno povezani z doking postajo, pripravljeni za uporabo.
Ta doking postaja je zasnovana za "izjemno" nizke stroške. LiteDOCK drži satelitski telefon Iridium 9575 Extreme, je popolnoma opremljena z RAM nosilcem za enostavno namestitev in je zasnovana za uporabo standardnih dodatkov za ročne naprave Extreme za polnjenje in klice preko prostoročne slušalke. Doking postaja omogoča tudi enostaven dostop do nujnega gumba in preko povezav Iridium in GPS antene lahko zagotovi zelo dobro notranjo pokritost. Doking postaja vključuje tudi vgrajeno GPS povezovalno anteno za podporo zunanjim GPS antenam. Tako so vse Extreme GPS sledenje in nujna obvestila v celoti podprta v LiteDOCK.
Specifications
| MODEL | LITEDOCK EXTREME |
|---|---|
| DEL # | EXTRMLD |
| TIP IZDELKA | SATELITSKI TELEFON |
| OMREŽJE | IRIDIUM |
| VRSTA UPORABE | FIXED, POMORSTVO, VOZILO |
| DELOVNA TEMPERATURA | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| LASTNOSTI | IRIDIUM CERTIFIED |
| CERTIFIKATI | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, CE COMPLIANCE, RoHS, ELECTRICAL SAFETY, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 212 mm (8,35 pouces) |
| PREMER | 82,2 mm (3,24 palca) |
| UTEŽ | 0,375 kg (0,83 livre) |