Beam PotsDOCK Extreme Docking Station for Iridium 9575 (EXTRMPD)
In stock
- ZNAMKA:
- BEAM
- MODEL:
- POTSDOCK EXTREME
- DEL #:
- EXTRMPD
- ORIGIN:
- Kitajska
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-PotsDOCK-Extreme-Iridium
PotsDOCK prav tako podpira uporabo opcijske kompaktne BEAM Privacy Handset, ki jo je mogoče pritrditi poleg PotsDOCK za dodatno udobje, če je to potrebno.
Doking postaja omogoča polnjenje telefona, USB povezavo za podatkovno povezavo, integrirano anteno, podatkovno in napajalno povezavo, kar omogoča, da so vsi antenski kabli in napajanje trajno povezani z dokom, kar omogoča, da je vedno pripravljen za uporabo.
PotsDOCK Extreme CRADLE
. Varno drži Iridium Extreme ročno napravo
. Robustna zasnova in konstrukcija
. Polni Iridium Extreme ročno napravo, pripravljeno za uporabo
. Integrirana antena, Iridium & GPS
. USB povezljivost
POTS/RJ11
. Podpira standardne brezžične in žične telefone (5 REN)
. POTS telefon lahko deluje 600m (2000 ft) od enote
. Enostavno integriran v PBX sistem
. Zvonenje, zasedenost & ton za klicanje
. Superiorna kakovost zvoka
. Obdelava številk klicev in hitri klic
SLEDENJE
. Aktiviranje hitrega GPS
. Vmesniki za BEAM-ov MyBuddy Extreme
PANIKA/ALARM
. Vmesniki za BEAM-ovo MyBuddy lokacijsko aplikacijo
. Opcijska povezava zunanjega alarmnega gumba
INTEGRIRANI BLUETOOTH
. Bluetooth vgrajen v doking enoto
. Bluetooth prostoročna glasovna povezljivost
VGRADNI ZVONČEK
. Vgrajen zvonček za izboljšano indikacijo zvonjenja
GLAS, PODATKI, SMS, SBD
. Podpira vse Iridium glasovne, podatkovne, SMS & SBD storitve
. Dostop do predplačniških, postplačniških & klicev posadke
PRIVATNA ROČNA NAPRAVA
. Podpira opcijsko BEAM Privacy ročno napravo
. Samodejno odgovarjanje, ko jo vzamete iz skodelice
NAMESTITEV
. Podpira 9 - 32V DC napajalni vhod
. Fleksibilna namestitev preko univerzalnega nosilca
. Dobavljeno z 100 - 240V AC paketom
KAKOVOST
. Profesionalna industrijska zasnova
. 2-letna garancija za zamenjavo za mir uma
. 100% tovarniško testirano
. Popolnoma certificirano, Iridium, RoHS, CE, AS/EN60950
Specifications
| MODEL | POTSDOCK EXTREME |
|---|---|
| DEL # | EXTRMPD |
| TIP IZDELKA | SATELITSKI TELEFON |
| ZNAMKA | BEAM |
| OMREŽJE | IRIDIUM |
| VRSTA UPORABE | FIXED, POMORSTVO, VOZILO |
| VRSTA DODATKA | DOCKING STATION |
| DELOVNA TEMPERATURA | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C to 85°C (-22°F to 185°F) |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| LASTNOSTI | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS, BLUETOOTH |
| CERTIFIKATI | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, RoHS, WEE, FLAME RETARDANT, SAFETY - SELV, ATMOSPHERIC PROTECTION |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 212 mm (8,35 pouces) |
| PREMER | 82,2 mm (3,24 palca) |
| DEPTH | 75,9 mm (2,99 pouces) |
| UTEŽ | 0,45 kg (1 livre) |
Feature
Beam PotsDOCK Extreme Features:
• Tanek kompakten namestitev
• Vgrajena Bluetooth povezljivost
• POTS/RJ11 vmesnik, dolžina kabla do 600m/2000ft
• Zmožnost glasovnega klica, SMS, SBD in podatkov prek vezja
• Sledenje in SOS (prek ročne naprave 9575)
• USB podatkovni vmesnik
• Senzor dodatne opreme/prižiga
• 9-32V DC napajalni vhod
• Vključena AC vtičnica 110/240 vhod
• Iridium in GPS priključki
• Združljiv s PABX (analogno)
• 2-letna garancija za popravilo ali zamenjavo
What's included
Beam PotsDOCK Extreme Vsebina škatle:
PotsDOCK Extreme
AC/DC napajalnik
DC napajalni kabel/komplet varovalk
Univerzalna nosilna konzola (RAM)
Uporabniški priročnik
Hiter začetek vodič