Kopenski prenosni satelitski internetni terminal Cobham SATCOM BGAN Explorer 710 (403720B-00505)
In stock
- ZNAMKA:
- COBHAM
- MODEL:
- EXPLORER 710
- DEL #:
- 403720B-00506
- ORIGIN:
- Kambodža
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thrane-BGAN-Explorer-710
Kopenski prenosni satelitski internetni terminal Cobham BGAN Explorer 710
Kompakten in lahek z izboljšano funkcionalnostjo
EXPLORER 710 je najmanjši terminal razreda 1 na svetu in je prvi zmožen dostopa do storitve BGAN HDR (visoka hitrost prenosa podatkov). Terminal je opremljen z izboljšano funkcionalnostjo, vključno z vgrajeno zmožnostjo povezovanja, ki podvoji vaše hitrosti pretakanja.
Ena njegovih novih in vznemirljivih funkcij bo uporabnikom omogočila povezovanje lastnih naprav pametnih telefonov, da boste lahko omogočili podatkovno povezljivost glasovnih klicev. Druge funkcije vključujejo gostiteljski vmesnik USB, vroče zamenljive baterije, zaslon LED, ki je enostaven za uporabo, in več vmesnikov za podporo številnih aplikacij.
Novi terminal EXPLORER 710 BGAN naj bi začel novo dobo visokohitrostnega ultra prenosnega satelitskega pretakanja za radiodifuzijo in druge industrijske aplikacije, ki temeljijo na IP.
EXPLORER 710 zagotavlja hitrosti pretakanja nad 650 kbps takoj, ko uporabljate novo storitev pretakanja podatkov z visoko hitrostjo, ki jo bo Inmarsat predstavil v tretjem četrtletju tega leta. EXPLORER 710, ki bo na voljo septembra 2013, omogoča najhitrejše pretakanje videa na zahtevo prek satelita z zajamčenim QoS.
Kot najmanjši in najlažji terminal BGAN razreda 1 na svetu in prva platforma, ki standardno uporablja novo pretakanje podatkov z visoko hitrostjo, je EXPLORER 710 nameščen tako, da podpira izdajatelje televizijskih programov pri izboljšanju kakovosti mobilnega zunanjega oddajanja.
"Z EXPLORER 710 smo razvili najnaprednejši in najmanjši terminal razreda 1 doslej," komentira Walther Thygesen, vodja Cobham SATCOM. "Ponosni smo, da prvi EXPLORER, ki ga je v celoti razvil Cobham SATCOM, ponuja tako pomembno izboljšanje zmogljivosti za uporabnike."
Z nadaljevanjem tradicije tehnološkega vodstva, ki se je začela, ko je ekipa EXPLORER (takrat kot del Thrane & Thrane) leta 2005 predstavila svoj prvi terminal BGAN, EXPLORER 710 vključuje tudi več naprednih novih funkcij, vključno z zmožnostjo povezovanja signalov iz več terminalov prek Etherneta in doseči hitrost pretakanja IP 1 Mbps ali celo več.
EXPLORER 710 uvaja tudi aplikacije za pametne telefone v svet povezljivosti BGAN, ki uporabnikom omogoča povezovanje lastnih naprav za glasovno klicanje in povezljivost. Druge funkcije vključujejo velik LED zaslon, ki olajša nastavitev in konfiguracijo brez povezave z osebnim računalnikom, pametnim telefonom ali tablico.
| Proizvajalec | Cobham SATCOM |
| Utež | 3,5 kg (vključno z baterijo) Antena 1,9 kg, Oddajnik-sprejemnik 1,6 kg |
| Pretočni IP | BGAN HDR podpira portfelj štirih kanalnih hitrosti pretakanja s svojo možnostjo celotnega kanala, ki naj bi zagotavljala približno 650 kbps. |
| ISDN | 64kbps prek RJ-45 |
| Glas | Prek RJ-11 ali 3,1 kHz zvoka |
| Podatkovni vmesniki | Ethernet, gostiteljski vmesnik USB, vmesnik oddajnik/antena, reža za kartico BGAN SIM, WLAN 802.11b, LAN |
| Zaščita pred vdorom | Oddajnik: IP52 / Antena IP66 |
Specifications
| MODEL | EXPLORER 710 |
|---|---|
| DEL # | 403720B-00506 |
| GPU | 200 TOPS |
| TIP IZDELKA | SATELITSKI INTERNET |
| USAGE AREA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ZNAMKA | COBHAM |
| OMREŽJE | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT BGAN |
| VRSTA UPORABE | PORTABLE |
| VRSTA DODATKA | TERMINAL |
| DELOVNA TEMPERATURA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| OTHER DATA INTERFACES | 2X ETHERNET, USB, WI-FI |
| PODATKOVNA HITROST | UP TO 492 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps, 176 kbps, 256 kbps, BGAN X-STREAM, BGAN HDR UP TO 650 kbps |
| INGRESS PROTECTION | IP 52 (TRANSCEIVER), IP 66 (ANTENNA) |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| LASTNOSTI | INTERNET |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| OZVEZDJE | 3 SATELITA |
| DOLŽINA | 279 mm |
| PREMER | 332 mm |
| DEPTH | 52 mm |
| UTEŽ | 3.5 kg (7.7 oz) |
What's included
Oddajnik in antena EXPLORER 710
polnilna litij-ionska baterija
Antenski kabel
2m ISDN/LAN kabel
Napajalnik 115/230VAC
Vodnik za hiter začetek
Zemljevid pokritosti Inmarsat BGAN

Ta zemljevid prikazuje Inmarsatova pričakovanja glede pokritosti po komercialni uvedbi četrte Inmarsatove regije L-pasu. Ne predstavlja garancije za storitev. Razpoložljivost storitev na robu območij pokritosti niha glede na različne pogoje.