Kopenski prenosni satelitski internetni terminal Cobham Explorer 510 BGAN (403711A-00500)
In stock
- ZNAMKA:
- COBHAM
- MODEL:
- BGAN EXPLORER 510
- DEL #:
- 403711A-00500
- ORIGIN:
- Kambodža
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Cobham-BGAN-Explorer-510
Nov način povezovanja
Ultra-prenosen
Zanesljiva povezljivost
Specifications
| MODEL | BGAN EXPLORER 510 |
|---|---|
| DEL # | 403711A-00500 |
| TIP IZDELKA | SATELITSKI INTERNET |
| USAGE AREA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ZNAMKA | COBHAM |
| OMREŽJE | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT BGAN |
| VRSTA UPORABE | FIXED, PORTABLE |
| VRSTA DODATKA | TERMINAL |
| DELOVNA TEMPERATURA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -25°C to 80°C (-13°F to 176°F) |
| OTHER DATA INTERFACES | USB, WI-FI |
| PODATKOVNA HITROST | UP TO 448 / 464 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, JAPANESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| LASTNOSTI | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, VIDEO STREAMING |
| CERTIFIKATI | INMARSAT CLASS 2 TYPE APPROVAL, CE COMPLIANCE, FCC, IC, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| OZVEZDJE | 3 SATELITA |
| STANDBY TIME | 24 HOURS |
| DOLŽINA | 202 mm (7.8") |
| PREMER | 202 mm (7.8") |
| DEPTH | 51.8 mm (2") |
| UTEŽ | 1.4 kg (3.1 lbs) |
What's included
• terminal EXPLORER 510
• Vgrajena polnilna litij-ionska baterija
• Mehka torba EXPLORER
• Kabel za pretvorbo USB v Ethernet
• 100-240VAC napajalnik
• Večjezični Quick Start Quide
• Večjezični spletni strežnik in vdelan priročnik (ENG, FR, DE, ES, RU, JP in CN)
Zemljevid pokritosti Inmarsat BGAN

Ta zemljevid prikazuje Inmarsatova pričakovanja glede pokritosti po komercialni uvedbi četrte Inmarsatove regije L-pasu. Ne predstavlja garancije za storitev. Razpoložljivost storitev na robu območij pokritosti niha glede na različne pogoje.