ICOM IC-SAT100 PTT satelitski radio
In stock
- ZNAMKA:
- ICOM
- MODEL:
- IC-SAT100
- ORIGIN:
- Japonska
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- ICOM-IC-SAT100-PTT
ICOM IC-SAT100 PTT satelitski radio
ICOM IC-SAT100 deluje prek SATELLITE PTT (Push-to-Talk), ki je dvosmerni radijski sistem, ki uporablja satelitsko omrežje Iridium®. Uporablja se lahko kot komunikacijsko orodje na oddaljenih, izoliranih območjih, kjer ni infrastrukture mobilnega telefona ali stacionarnega omrežja. Tudi če je prizemna omrežna infrastruktura zaradi človeka ali naravnih nesreč neuporabna, lahko SATELLITE PTT zagotovi stabilno varnostno kopijo, neodvisno od drugih omrežij. Poleg tega lahko za razliko od satelitskih telefonov uporabniki IC-SAT100 takoj začnejo govoriti z vsemi radii v isti pogovorni skupini s pritiskom na gumb za oddajanje (PTT).
Satelitski radio ICOM IC-SAT100 PTT je hitro in enostavno nastaviti prek obstoječega ukaznega centra Iridium® in še naprej podpira do 15 pogovornih skupin. Pogovorne skupine je mogoče deliti, kar omogoča globalno interoperabilnost med uporabniki, tudi če uporabljajo različne slušalke Iridium® PTT.
Satelitski radio ICOM IC-SAT100 PTT ponuja naslednje ključne funkcije:
Vodoodporno, protiprašno in vzdržljivo ohišje - zagotavlja vodoodpornost IP67 (1 m globine vode za 30 minut) in zaščito pred prahom, zaradi česar je idealen za uporabo v težkih zunanjih okoljih. Radio izpolnjuje tudi specifikacije MIL-STD 810G in ima temperaturno območje delovanja od -30 °C do +60 °C (-22 °F do 140 °F).
Vgrajen ključ za nujne primere - gumb, ki ga je enostavno najti, lahko uporabite za nujne primere; omogočanje prenosa klica v sili vnaprej programiranim uporabnikom.
Zmogljiv zvok - 1500 mW zvoka, ki ga oddaja notranji zvočnik, zagotavlja glasno in jasno komunikacijo tudi v hrupnem okolju.
Dolgotrajna življenjska doba baterije - priložena litij-ionska (Li-ion) baterija zagotavlja do 14,5 ur delovanja.
Varna komunikacija - zagotavlja varne pogovore z 256-bitnim šifriranjem AES.
Druge funkcije vključujejo:
Prikaz v več jezikih (angleščina, kitajščina, francoščina, japonščina in španščina)
Antenski konektor tipa SMA za dodatno zunanjo anteno
Funkcija AquaQuake™ očisti kakršno koli vdor vode, ki bi lahko prodrla skozi rešetko zvočnika enote
USB polnjenje (vrsta USB Micro-B)
Specifications
| MODEL | IC-SAT100 |
|---|---|
| TIP IZDELKA | SATELLITE PTT |
| USAGE AREA | 100% GLOBAL |
| ZNAMKA | ICOM |
| OMREŽJE | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM PTT |
| VRSTA UPORABE | ROČNI |
| VRSTA DODATKA | HANDSET |
| DELOVNA TEMPERATURA | -30°C to 60°C (-22°F to 140°F) |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, JAPANESE, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 54, IP 55, IP 67 |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| LASTNOSTI | GPS, SOS, BLUETOOTH |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| OZVEZDJE | 66 SATELITA |
| HEIGHT | 135 mm (5,3 pouces) |
| PREMER | 57.8 mm (2.3 inch) |
| DEPTH | 32,8 mm (1,3 pouces) |
| UTEŽ | 360 grammes (12,7 oz) avec BP-300 et antenne |
What's included
Kaj je vključeno:
- ICOM IC-SAT100 PTT satelitski radio
- Baterijski paket, BP-300
- Sponka za pas, MBB-5
- Antena, FA-S102U
- Namizni polnilec, BC-241
- AC adapter, BC-242