Iridium Extreme PTT satelitski telefon Pritisni in govori (FPKT1401)
In stock
- ZNAMKA:
- IRIDIUM
- MODEL:
- 9575 PTT
- DEL #:
- FPKT1901
- ORIGIN:
- Tajska
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9575-PPT-Push-To-Talk
Iridium 9575 PTT satelitski telefon Pritisni in govori + brezplačna dostava!!!
Ustvarjen za Push-to-Talk
Za timsko komunikacijo je Iridium Extreme® PTT robustno zasnovan za podporo visoko intenzivnim uporabnikom v nekaterih najtežjih pogojih, povsod na planetu. Izboljšan z inteligentno zasnovanim načinom Pritisni in govori, razširjenim zvočnikom, ojačanim gumbom PTT in baterijo s povečano zmogljivostjo, Iridium Extreme® PTT dvigne zanesljivo globalno komunikacijo na naslednjo raven. Intuitivni uporabniški vmesnik omogoča hiter dostop do več komunikacijskih storitev, vključno z glasovnimi klici, SMS-i in SOS v telefonskem načinu in načinu PTT, kar vam omogoča takojšnjo in varno povezavo s svojo ekipo kjer koli na planetu.
Pritisni za govor. Razviti.
Samo Iridium lahko zagotovi storitev Pritisni in govori tako, kot je bilo mišljeno – hitro, preprosto in prilagodljivo na spreminjajoče se situacije z močjo Iridiumovega globalnega satelitskega omrežja.
V načinu PTT imajo vaše ekipe dostop do neprimerljive funkcije zaznavanja situacije in nadzora, vključno z:
• Samodejna registracija
• Programiranje pogovornih skupin po zraku
• Stanje storitve PTT
• Dinamična izbira in spremljanje pogovorne skupine
• ID govorca naprave
• Razdalja in smer govorca naprave
• Vizualno in zvočno skeniranje pogovorne skupine
Vse v najbolj oddaljenem omrežju na svetu, ki vašim ekipam omogoča takojšnjo komunikacijo, kjer jo potrebujejo, brez stroškov in omejitev tradicionalnih zemeljskih stolpov in repetitorjev. Območja pokritosti, varnost naprave in konfiguracijo pogovorne skupine lahko skrbniki po potrebi prilagodijo brezžično z uporabo spletnega orodja Iridium Push-to-Talk (PTT) Command Center, ki poenostavlja podporo in vzdrževanje naprav, nameščenih na terenu.
Vsestranska mobilnost
Za razliko od prejšnjih satelitskih sistemov PTT, ki so omejeni na uporabo v ali okoli vozil, je Iridium Extreme® PTT popolnoma mobilna satelitska slušalka, ki zagotavlja prilagodljivost za podporo vsakemu komunikacijskemu okolju. Vsestranski dodatki, vključno s torbicami za prenašanje na ramenih, priključnimi postajami in zunanjimi antenami (naprodaj ločeno), zagotavljajo kritično komunikacijo v vseh okoliščinah – peš, v vozilu, na ladji ali letalu ali v zgradbah.
Vaša naložba v storitev Pritisni in govori je varna v prihodnosti
Iridium se zavzema za razširitev vaše globalne komunikacijske zanesljivosti in zmogljivosti daleč v prihodnost. Vaše naprave Iridium Extreme PTT so zasnovane tako, da so združljive s trenutnim omrežjem Iridium® in Iridium NEXT, Iridiumovo revolucionarno konstelacijo naslednje generacije 66 medsebojno povezanih nizkozemeljskih satelitov, katerih izstrelitve so načrtovane z začetkom leta 2015. Zavezani smo k zagotavljanju, da naložbe, ki jih naredite danes, bodo še naprej podprte v Iridiumovem visoko zanesljivem, kritičnem omrežju.
Specifications
| MODEL | 9575 PTT |
|---|---|
| DEL # | FPKT1901 |
| TIP IZDELKA | SATELITSKI TELEFON, SATELLITE PTT |
| USAGE AREA | 100% GLOBAL |
| ZNAMKA | IRIDIUM |
| OMREŽJE | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM VOICE, IRIDIUM PTT |
| VRSTA UPORABE | ROČNI |
| VRSTA DODATKA | HANDSET |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| DELOVNA TEMPERATURA | -10°C to 55°C (14°F - 131°F) |
| PODATKOVNA HITROST | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, FRENCH, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| LASTNOSTI | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS |
| CERTIFIKATI | IRIDIUM CERTIFIED, FCC, INDUSTRY CANADA |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| OZVEZDJE | 66 SATELITA |
| ČAS ZA POGOVOR | UP TO 6.5 HOURS |
| STANDBY TIME | UP TO 54 HOURS |
| DOLŽINA | 140 mm (5.5") |
| PREMER | 60 mm (2.36") |
| DEPTH | 32 mm (1.26") |
| UTEŽ | 268 grams (9.45 oz) |
Feature
Funkcije PTT Iridium 9575 Pritisni in govori
- Vse, kar je na voljo v okviru Iridium Extreme® plus funkcija Pritisni in govori
- Globalne zmogljivosti PTT in nastavljive pogovorne skupine
- Okrepljen gumb PTT
- Visoko zvočni zvočnik
- Izboljšana možnost pošiljanja sporočil SMS in e-pošte
- Lokacijske storitve, ki podpirajo GPS
- SOS dostop v telefonskem načinu
- Trajanje baterije v telefonskem načinu: pripravljenost do (54) ur; čas pogovora do (6,5) ur
- Trajanje baterije v načinu PTT: pripravljenost do (16,5) ur; Čas pogovora do (5) ur
What's included
Kaj je v škatli?
- Naprava Iridium Extreme PTT
- Visoko zmogljiva baterija
- Potovalni polnilec z mednarodnimi adapterji
- Avto polnilec
- Usnjena torbica
- USB podatkovni kabel
- Navodila za uporabo
- Dodatni adapterji (2x)
- Magnetna avtomobilska antena s 5' kablom
- Slušalka za prostoročno telefoniranje z mikrofonom
Zemljevid globalne pokritosti Iridium Pritisni in govori (PTT).

Iridium zagotavlja bistvene komunikacijske storitve v oddaljena območja in z njih, kjer ni na voljo nobena druga oblika komunikacije. Omrežje Iridium®, ki ga poganja edinstveno sofisticirana globalna konstelacija 66 navzkrižno povezanih satelitov nizke zemeljske orbite (LEO), zagotavlja visokokakovostne glasovne in podatkovne povezave po celotnem površju planeta, vključno prek dihalnih poti, oceanov in polarnih regij. Skupaj s svojim ekosistemom partnerskih podjetij Iridium zagotavlja inovativen in bogat portfelj zanesljivih rešitev za trge, ki zahtevajo resnično globalno komunikacijo.
Na samo 780 kilometrih od Zemlje bližina Iridiumovega omrežja LEO pomeni pokritost od pola do pola, krajšo prenosno pot, močnejše signale, nižjo zakasnitev in krajši čas registracije kot pri satelitih GEO. V vesolju je vsak satelit Iridium povezan z največ štirimi drugimi, kar ustvarja dinamično omrežje, ki usmerja promet med sateliti, da se zagotovi globalna pokritost, tudi če tradicionalni lokalni sistemi niso na voljo.