Satelitski telefon Iridium 9555N (BPKTN1901)
In stock
- ZNAMKA:
- IRIDIUM
- MODEL:
- 9555N
- DEL #:
- BPKTN1901
- ORIGIN:
- Tajska
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9555-Satellite-Phone
Specifications
| UPC | 609728382551 |
|---|---|
| HS CODE | 85176200 |
| DOSTAVA IZ | ARIZONA, USA, CALGARY, AB, CANADA, DUBLIN, IRELAND |
| MODEL | 9555N |
| DEL # | BPKTN1901 |
| TIP IZDELKA | SATELITSKI TELEFON |
| USAGE AREA | 100% GLOBAL |
| ZNAMKA | IRIDIUM |
| OMREŽJE | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM VOICE |
| VRSTA UPORABE | ROČNI |
| VRSTA DODATKA | HANDSET |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| DELOVNA TEMPERATURA | -10°C to 55°C (14°F - 131°F) |
| PODATKOVNA HITROST | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, ARABIC, CZECH, CHINESE, DANISH (DANSK), DUTCH (NEDERLANDS), FINNISH (SUOMI), FRENCH, GERMAN, GREEK, HEBREW, HUNGARIAN, ITALIAN, JAPANESE, KOREAN, NORWEGIAN (NORSK), POLISH, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, SWEEDISH, TURKISH |
| LASTNOSTI | PHONE, TEXT MESSAGING, FREE INCOMING CALLS*, FREE INCOMING SMS**, FREE VOICEMAIL*** |
| CERTIFIKATI | IRIDIUM CERTIFIED, FCC, INDUSTRY CANADA |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| OZVEZDJE | 66 SATELITA |
| ČAS ZA POGOVOR | UP TO 4 HOURS |
| STANDBY TIME | UP TO 30 HOURS |
| DOLŽINA | 143 mm |
| PREMER | 55 mm |
| DEPTH | 30 mm |
| UTEŽ | 266 grams (9.4 oz) |
Feature
Lastnosti Iridium 9555
Industrijska zasnova za neprimerljivo vzdržljivost
Kompakten fizični odtis za poenostavljeno prenosljivost
Intuitiven uporabniški vmesnik za takojšnje delovanje
Izboljšana možnost pošiljanja sporočil SMS in e-pošte
Integriran zvočnik
Slušalke in možnost prostoročnega telefoniranja
Notranja antena
Mini-USB podatkovna vrata in podpora za telefon kot modem
21 podprtih jezikov menijev
Zaslon
200 znakov osvetljen grafični zaslon
Merilniki glasnosti, signala in moči baterije
Osvetljena tipkovnica, odporna na vremenske vplive
Funkcije klicanja
Integriran zvočnik
Hitra povezava z glasovno pošto Iridium
Možnost dvosmernega SMS-a in kratke e-pošte
Vnaprej programabilna mednarodna dostopna koda (00 ali +)
Nabiralnik za govorna, številčna in besedilna sporočila
Izbirni toni zvonjenja in opozorila (8 možnosti)
Spomin
100-vnosni interni adresar z zmogljivostjo več telefonskih številk, e-poštnih naslovov in beležk
Imenik kartice SIM s kapaciteto 155 vnosov
Zgodovina klicev hrani prejete, neodgovorjene in odhodne klice
Funkcije nadzora uporabe
Uporabniško nastavljivi časovniki klicev za upravljanje stroškov
Zaklepanje tipkovnice in PIN za dodatno varnost
What's included
Zemljevid globalne pokritosti Iridium

Iridium zagotavlja bistvene komunikacijske storitve v oddaljena območja in z njih, kjer ni na voljo nobena druga oblika komunikacije. Omrežje Iridium®, ki ga poganja edinstveno sofisticirana globalna konstelacija 66 navzkrižno povezanih satelitov nizke zemeljske orbite (LEO), zagotavlja visokokakovostne glasovne in podatkovne povezave po celotnem površju planeta, vključno prek dihalnih poti, oceanov in polarnih regij. Skupaj s svojim ekosistemom partnerskih podjetij Iridium zagotavlja inovativen in bogat portfelj zanesljivih rešitev za trge, ki zahtevajo resnično globalno komunikacijo.
Na samo 780 kilometrih od Zemlje bližina Iridiumovega omrežja LEO pomeni pokritost od pola do pola, krajšo prenosno pot, močnejše signale, nižjo zakasnitev in krajši čas registracije kot pri satelitih GEO. V vesolju je vsak satelit Iridium povezan z največ štirimi drugimi, kar ustvarja dinamično omrežje, ki usmerja promet med sateliti, da se zagotovi globalna pokritost, tudi če tradicionalni lokalni sistemi niso na voljo.