Paket Iridium 9575 PTT + Beam DriveDOCK Extreme Wireless Push-to-Talk (PTT)
-
x
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
In stock
Paket Beam DriveDOCK Extreme Wireless Push-to-Talk (PTT) (EXTRMDD-PTT-W1)
Robusten vrhunski mikrofon z daljinskim zvočnikom brezžične slušalke zagotavlja izjemno čist zvok v vsaki situaciji, ko je povezan s priklopno postajo Beam Extreme. Mikrofon ima zelo otipljiv gumb PTT, ki zagotavlja mehansko in zvočno povratno informacijo ob vsakem pritisku, tako da veste, da je vaš klic poslan.
| Zasebna slušalka (linijski vhod/izhod) | 4-polni 3,5 mm avdio priključek na dnu nosilca DriveDOCK. |
| Zunanji zvočnik in mikrofon | En vodoravni 2-pinski priključek Microfit na kabelski snopi za zvočnik in en navpični 2-pinski priključek Microfit za mikrofon. |
| Podatkovna vrata (USB) | USB Mini-B 5-pin ženski (USB Slave). Združljiv z USB 2.0, serijski profil CDC. |
| Alarmna (opozorilna) zanka | Alarmni način: »Normalno zaprta« zanka IN-OUT. Do 50 m kabla vodi več gumbov v seriji. Rjava žica je vhod, zelena žica je izhod. |
| Izhod hupe/izklop zvoka avdio sistema | Modra žica na kabelski statvi. Izhod z odprtim kolektorjem je mogoče povezati z 12 V ali 24 V DC z zmogljivostjo toka do 120 mA. |
| Napajalni kabel | 4-smerna Microfit vtičnica. +Vin (rdeča žica), 0V (GND, črna žica) in ACC (zaznavanje vklopa/izklopa, rumena žica). 9-32VDC toleranten. Zaznavanje ACC: visoko (1) > +7Vdc nizko (0) 0V < +5Vdc |
| LED diode/gumbi | Bluetooth, zvonjenje, sledenje, izklop zvoka, gor in dol |
| DEL # | EXTRMDD-PTT-W1A + 9575PTT |
|---|---|
| TIP IZDELKA | SATELITSKI TELEFON, SATELLITE PTT |
| USAGE AREA | 100% GLOBAL |
| ZNAMKA | IRIDIUM |
| OMREŽJE | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM PTT |
| VRSTA UPORABE | VOZILO |
| VRSTA DODATKA | BUNDLE |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM PTT |
• Vzdržljiva in zanesljiva slušalka z mikrofonom/zvočnikom
• IP55 odporna na vremenske vplive, vgrajena odporna na vibracije in padce
• Izboljšana kakovost čistega zvoka
• Združljivo z obstoječim BEAM DriveDOCK Extreme
• Podpira OBA načina telefona in PTT omrežja Iridium
• Možnost ojačanja zvoka PTT na zunanji kabinski zvočnik
• Leva ali desna stranska montaža nosilca
• 3,5 mm priključek za slušalke za izbirne dodatke za slušalke