Oddajnik-sprejemnik Iridium 9602N SBD (4629A-9603N)
calcActive())">
Oddajnik-sprejemnik Iridium 9602N SBD, zasnovan za integracijo v brezžično podatkovno aplikacijo z drugo strojno in programsko opremo gostiteljskega sistema, zagotavlja popolno rešitev, vključno s sledenjem pomorskih plovil, spremljanjem opreme in avtomatskim lociranjem vozila.
In stock
- ZNAMKA:
- IRIDIUM
- MODEL:
- 9602N
- DEL #:
- 4629A-9603N
- ORIGIN:
- Tajska
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9602-SBD-Transceiver
221,45 €
Brez DDV:
221,45 €
Brez DDV:
- Buy 5 for 217,02 € 217,02 € each and save 2%
- Buy 10 for 214,81 € 214,81 € each and save 3%
- Buy 20 for 210,38 € 210,38 € each and save 5%
- Buy 50 for 205,95 € 205,95 € each and save 7%
- Buy 100 for 199,31 € 199,31 € each and save 10%
Oddajnik-sprejemnik Iridium 9602N SBD
Oddajnik-sprejemnik Iridium 9602N SBD, zasnovan za integracijo v brezžično podatkovno aplikacijo z drugo strojno in programsko opremo gostiteljskega sistema, zagotavlja popolno rešitev za specifično aplikacijo ali vertikalni trg. Iridium 9602N je idealen za rešitve M2M, vključno s sledenjem pomorskih plovil, spremljanjem opreme in samodejnim lociranjem vozil.
Iridiumova globalna storitev SBD z nizko zakasnitvijo je idealna rešitev za spremljanje vsega, od kontejnerjev in tovornjakov do letal in ladij. Iridiumovi preprodajalci z dodano vrednostjo ga integrirajo v vertikalne tržne aplikacije v panogah, kot so nafta in plin, železnica, pomorstvo, letalstvo, javne službe in vlada/vojska.
Iridium 9602N je sprejemno-sprejemni modul z eno ploščo, ki je na voljo kot sprejemno-sprejemni modul "črne skrinjice". Vsi vmesniki naprave so poleg antenskega priključka zagotovljeni z enim večpolnim vmesniškim priključkom. 9602N je priložen samo osrednji oddajnik-sprejemnik. Vse druge funkcije aplikacije na terenu za končnega uporabnika, kot so GPS, mikroprocesorsko logično krmiljenje, digitalni in analogni vhodi, digitalni in analogni izhodi, napajanje in antena, mora zagotoviti razvijalec rešitve. Vmesnik naprave prek uporabniškega konektorja je sestavljen iz serijskega podatkovnega vmesnika, vhoda za enosmerno napajanje, izhoda, ki je na voljo v omrežju, in krmilne linije za vklop/izklop. Iridium 9602N ne vključuje niti ne zahteva modula za identifikacijo naročnika (znanega tudi kot kartica SIM), ki bi bil vstavljen v sprejemnik-sprejemnik. Iridium 9602M je namenjen uporabi kot sprejemno-sprejemni modul, nameščen v drugem gostiteljskem sistemu.
Specifications
| DOSTAVA IZ | CALGARY, AB, CANADA |
|---|---|
| MODEL | 9602N |
| DEL # | 4629A-9603N |
| TIP IZDELKA | SATELLITE M2M |
| USAGE AREA | 100% GLOBAL |
| ZNAMKA | IRIDIUM |
| OMREŽJE | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM SBD |
| VRSTA UPORABE | POMORSTVO, VOZILO |
| POWER REQUIREMENTS | +5 V +/- 0.5 V |
| DELOVNA TEMPERATURA | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | ENVIRONMENT & SAFETY MONITORING, FLEET MANAGEMENT, PERSONNEL & ASSET TRACKING, REMOTE AUTOMATION & CONTROL |
| CERTIFIKATI | CE COMPLIANCE, FCC, RoHS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| OZVEZDJE | 66 SATELITA |
| DOLŽINA | 41 mm |
| PREMER | 45 mm |
| DEPTH | 13 mm |
| UTEŽ | 30 grams |
Downloads
USER MANUALS
(Size: 1.2 MB)
BROCHURES
(Size: 2.7 MB)
Write a Review