Iridium Edge Solar
In stock
- ZNAMKA:
- IRIDIUM
- MODEL:
- EDGE SOLAR
- DEL #:
- EDGESOLAR9640
- ORIGIN:
- Mehika
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Edge-Solar-SBD-Modem
- Buy 2 for 477,43 € 477,43 € each and save 2%
- Buy 10 for 472,56 € 472,56 € each and save 3%
- Buy 20 for 467,69 € 467,69 € each and save 4%
- Buy 100 for 462,82 € 462,82 € each and save 5%
Iridium Edge Solar™
Novi Iridium Edge Solar je zasnovan kot preprosta in poceni sledilna naprava, ki temelji na soncu. Nekaj, kar lahko pritrdite na čoln, vozilo ali drugo sredstvo in potem pozabite. Enota bi nato pošiljala redna poročila o sledenju GPS, pri čemer bi notranjo baterijo polnila vgrajena sončna plošča.
Iridium Edge® Solar je samostojna naprava, ki jo je mogoče programirati, napajano s sončno energijo Short Burst Data (SBD®) in ponuja sledenje GPS v realnem času ter lokalne brezžične senzorje in komunikacijske zmogljivosti prek Bluetootha. Samostojno polnjenje izdelka, nizko vzdrževanje, dolga življenjska doba in brezžična konfiguracija omogočajo prodajnim posrednikom Iridium z dodano vrednostjo ustvarjanje različnih aplikacij za sledenje, ki jih je mogoče implementirati za ustvarjanje še bolj zapletenih rešitev. Iridium Edge Solar je za stranke, ki potrebujejo zelo preprosto sledilno napravo, ki jo lahko nastavijo in pozabijo. Če torej potrebujete preprost avtonomni sledilnik z globalno pokritostjo, ki oddaja vsakih nekaj ur, je to lahko točno to, kar potrebujete.
Lastnosti Iridium Edge Solar vključujejo:
• Avtonomno GPS sledenje
• Zmogljivost Bluetooth za brezžično integracijo senzorjev in povezljivost lokalnih naprav
• Spremembe konfiguracije Over-the-Air
• Intervalni in načrtovani načini poročanja
• Začetek/ustavitev poročanja/poročanje v gibanju
• Popolnoma inkapsuliran, brez zunanjih priključkov, zaščiten pred vdorom vode
• Merilnik pospeška in magnetometer
• LED indikator stanja
Podrobnosti upravljanja napajanja:
• Fotovoltaične sončne celice, polnilne in primarne baterije
• Smart Power Management System
• Do 3 leta uporabnosti
• Do 10-letna življenjska doba
• Zmogljivost rezervne baterije zagotavlja 2-kratno poročanje na dan do 5 let brez sončne razpoložljivosti.
Ključni trgi:
- Upravljanje voznega parka
- Oddaljeno spremljanje
- SCADA
- Sledenje sredstvi
- pomorski
Specifications
| MODEL | EDGE SOLAR |
|---|---|
| DEL # | EDGESOLAR9640 |
| TIP IZDELKA | SATELLITE M2M |
| USAGE AREA | 100% GLOBAL |
| ZNAMKA | IRIDIUM |
| OMREŽJE | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM SBD |
| VRSTA UPORABE | FIXED, POMORSTVO, VOZILO |
| POWER REQUIREMENTS | Internal Non-Rechargeable & Solar Chargeable Batteries |
| DELOVNA TEMPERATURA | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| INGRESS PROTECTION | IP 67 |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | AGRICULTURE, ASSET & VEHICLE TRACKING, OIL & GAS, SURFACE MINING, TRANSPORTATION |
| CERTIFIKATI | CE COMPLIANCE, FCC |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| OZVEZDJE | 66 SATELITA |
| DOLŽINA | 164 mm |
| PREMER | 71 mm |
| DEPTH | 33 mm |
| UTEŽ | 470 grams |
Feature
Omrežje:
- Velikost sporočila: 240 bajtov (prejem), 370 bajtov (prenos)
- Frekvenca: 1616 – 1626,5 MHz
Mehansko:
- Dimenzije: 130 mm (D) x 80 mm (Š) x 30 mm (V)
- Zaščita pred vdorom: IP 67
- Stranski in spodnji kabelski izhodi
Okoljski:
- Temperaturno območje delovanja: -40C do 85C
- Temperaturno območje skladiščenja: -40C do 85C
Vmesniki:
- RS232 AT ukazni vmesnik
- Vklop/izklop krmilnih linij
moč:
- Napajalnik (9–32 V), SAE J1455 Zaščiteno pred obremenitvijo
- Zaščita pred obratno polarnostjo
- Največja moč: 1,6 W (največja za kratek oddajni niz)
- Načini nizke porabe: < 100uA
Certifikati:
- Certificiranje satelitskega omrežja Iridium®
- Odobritve FCC, IC, CE, Avstralija
- Skladno z RoHS
Zemljevid globalne pokritosti Iridium

Iridium je edini ponudnik resnično globalnih satelitskih glasovnih in podatkovnih rešitev s popolno pokritostjo zemlje (vključno z oceani, zračnimi potmi in polarnimi regijami). Telefoni Iridium zagotavljajo bistvene komunikacijske storitve v oddaljena območja in z njih, kjer ni na voljo nobena druga oblika komunikacije.