Pasivna Omni Antena za Iridium (65900-003)
calcActive())">
In stock
- ZNAMKA:
- SCAN ANTENNA
- DEL #:
- 65900-003
- ORIGIN:
- Danska
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Scan-Active-Marine-65900
0,00 €
Brez DDV:
0,00 €
Brez DDV:
Pasivna Omni Antena za Iridium (65900)
| ELEKTRIČNE SPECIFIKACIJE: | |
|---|---|
| FREKVENCA | 1616 - 1626,5 MHz (L-pas) |
| SATELITSKI SISTEM | Iridij |
| IMPEDANCA | 50 ohmov |
| POLARIZACIJA | RHCP (SAT) |
| AKSILNO RAZMERJE | < 6 dB |
| DOBITEK | 2 dBic |
| VSWR | < 2,0 |
| MEHANSKE SPECIFIKACIJE: | |
|---|---|
| BARVA | Sijajno bela |
| VIŠINA | 111 mm |
| PREMER | 94 mm |
| UTEŽ | 300 g |
| MONTAŽA | 1" navoj (ZDA)(1"-14NF) |
| DELOVNA TEMPERATURA | -25C do +55C |
| TEMPERATURA PREŽIVETJA | -40C do +80C |
| PRIKLJUČEK 1 | TNC (f) (SAT) |
| KABEL | Ni vključen |
| MONTAŽNO MESTO | Na stebru z uporabo nosilca |
| ZAŠČITA PRED VSTOROM | IP66 |
| VIBRACIJE | IEC60945 |
| INFORMACIJE ZA NAROČANJE: | |
|---|---|
| DEL ŠT. | 65900 |
Specifications
| DEL # | 65900-003 |
|---|---|
| TIP IZDELKA | SATELITSKI TELEFON |
| USAGE AREA | 100% GLOBAL |
| ZNAMKA | SCAN ANTENNA |
| OMREŽJE | IRIDIUM |
| VRSTA UPORABE | FIXED, POMORSTVO |
| VRSTA DODATKA | ANTENNA |
| DELOVNA TEMPERATURA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| LASTNOSTI | PASSIVE |
| CERTIFIKATI | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 111 millimètres |
| DIAMETER | increased to 94 million |
| UTEŽ | 300 grammes |
Write a Review