Pasivna Omni antena za Iridium (+GPS) (65800)
calcActive())">
In stock
- ZNAMKA:
- SCAN ANTENNA
- DEL #:
- 65800
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Scan-Active-Marine-65800
0,00 €
Brez DDV:
0,00 €
Brez DDV:
Pasivna Omni antena za Iridium (+GPS) (65800)
| ELEKTRIČNE SPECIFIKACIJE: | |
|---|---|
| FREKVENCA | 1616 - 1626,5 MHz, 1575,42 MHz (L-pas) |
| SATELITSKI SISTEM | Iridij, GPS |
| IMPEDANCA | 50 ohmov |
| POLARIZACIJA | RHCP (SAT) |
| AKSILNO RAZMERJE | < 6 dB |
| DOBITEK | 2 dBic |
| VSWR | < 2,0 |
| OJAČEVANJE LNA | 25 dB (GPS) |
| ŠTEVILKA HRUPA | 1,2 dB (GPS) |
| NAPAJALNA NAPETOST | 3,0–5,5 V DC (GPS) |
| TEKOTNA PORABA, POVP | 20 mA |
| MEHANSKE SPECIFIKACIJE: | |
|---|---|
| BARVA | Sijajno bela |
| VIŠINA | 111 mm |
| PREMER | 94 mm |
| UTEŽ | 300 g |
| MONTAŽA | 1" navoj (ZDA)(1"-14NF) |
| DELOVNA TEMPERATURA | -25C do +55C |
| TEMPERATURA PREŽIVETJA | -40C do +80C |
| PRIKLJUČEK 1 | TNC (f) (SAT) |
| PRIKLJUČEK 2 | SMA (f) (GPS) |
| KABEL | Ni vključen |
| MONTAŽNO MESTO | Na stebru z uporabo nosilca |
| ZAŠČITA PRED VSTOROM | IP66 |
| VIBRACIJE | IEC60945 |
| INFORMACIJE ZA NAROČANJE: | |
|---|---|
| DEL ŠT. | 65800 |
Specifications
| DEL # | 65800 |
|---|---|
| TIP IZDELKA | SATELITSKI TELEFON |
| ZNAMKA | SCAN ANTENNA |
| OMREŽJE | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM VOICE |
| VRSTA UPORABE | FIXED, POMORSTVO |
| VRSTA DODATKA | ANTENNA |
| DELOVNA TEMPERATURA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| LASTNOSTI | GPS, PASSIVE |
| CERTIFIKATI | IRIDIUM CERTIFIED |
| HEIGHT | 111 millimètres |
| DIAMETER | increased by 94 million rubles. |
| UTEŽ | 320 grammes |
Write a Review