Starlink Standard Aktuator Visokohitrostni Satelitski Internet Standardni Komplet (UPORABLJEN)
calcActive())">
To je najhitrejša naprava za satelitski internet, ki je na voljo, z hitrostmi pretakanja do 100Mbps! Potrebna je napajalna enota.
In stock
- ZNAMKA:
- STARLINK
- MODEL:
- STANDARD KIT
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Starlink-Standard-Internet-Kit-PO-EU
275,81 €
Brez DDV:
275,81 €
245,16 €
Brez DDV:
245,16 €
Brez DDV:
Starlink Visoko hitrostno prenosno satelitsko internetno terminalno najem
Nov način povezovanja
Pretakanje, video klici, spletne igre, delo na daljavo in še več je zdaj mogoče tudi na najbolj oddaljenih lokacijah zahvaljujoč najsodobnejšemu internetnemu sistemu na svetu.
Kako nastaviti in namestiti vaš Starlink komplet
Povežite se v nekaj minutah
Nastavite Starlink v samo dveh korakih. Navodila delujejo v katerem koli vrstnem redu:
1 VTIČITE
2 USMERITE V NEBO
Starlink zahteva neoviran pogled na nebo. Prenesite aplikacijo Starlink, da določite najboljšo lokacijo za namestitev.


Specifications
| MODEL | STANDARD KIT |
|---|---|
| TIP IZDELKA | SATELITSKI INTERNET |
| USAGE AREA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ZNAMKA | STARLINK |
| VRSTA UPORABE | FIXED, PORTABLE |
| VRSTA DODATKA | TERMINAL |
| DELOVNA TEMPERATURA | -30ºC to 55ºC (-22°F to 131°F) |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| FREQUENCY | Ka BAND, Ku BAND |
| LASTNOSTI | INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, VIDEO STREAMING, ANDROID COMPATIBLE, iOS COMPATIBLE |
| CERTIFIKATI | FCC |
| DOLŽINA | 303 mm |
| DEPTH | 513 mm |
| UTEŽ | 2.9 kg (6.4 lbs) without Cable; 3.6 kg (7.9 lbs) with 15.2 m (50 ft) Cable |
What's included
Starlink Coverage Map

Write a Review