Cobham Explorer 540 BGAN M2M terminal (403715A-00500)
TERMINALS | PLANS | ACCESSORIES | RENTALS | SUPPORT
In stock
- ZNAMKA:
- COBHAM
- MODEL:
- EXPLORER 540
- DEL #:
- 403715A-00550
- ORIGIN:
- Tajska
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Cobham-Explorer-540-M2M
Terminal Cobham Explorer 540 BGAN M2M
Zanesljiv in vsestranski
EXPLORER 540 je prvi komunikacijski terminal stroj-stroj (M2M) na svetu, ki deluje v omrežjih Inmarsat BGAN (širokopasovno globalno omrežje) in 2G/3G/LTE. Ker je odpornost ključni parameter v omrežjih M2M, je primarni cilj zasnove za EXPLORER 540 zagotoviti najbolj zanesljivo, a vsestransko povezljivost M2M, ki je danes na voljo.
Nadzor nad stroški
Kot edini terminal Inmarsat BGAN M2M, ki ponuja delovanje v dvojnem načinu, EXPLORER 540 uvaja edinstveno prilagodljivost in nadzor nad stroški podatkovne komunikacije M2M, saj zagotavlja izbiro stroškovno najučinkovitejše komunikacijske storitve glede na lokacijo. Kot najnaprednejši terminal BGAN M2M, ki je na voljo, je EXPLORER 540 zelo primeren za prilagojene rešitve M2M, kot je IP SCADA za prenos podatkov, sledenje sredstev, nadzor v realnem času in daljinsko telemetrijo.
Vedno na voljo
Zagotavlja kontinuiteto prenosa podatkov M2M IP, ki pogosto izvira iz težko dostopnih, oddaljenih lokacij, delovanje v dvojnem načinu EXPLORER 540 zagotavlja pomembne zmogljivosti preklopa s samodejnim preklapljanjem med BGAN in mobilnimi omrežji. Za organizacije, ki prenašajo kritične podatke v realnem času znotraj svojih omrežij M2M, dvojni način EXPLORER 540 zagotavlja neprimerljivo razpoložljivost storitev.
Vsako okolje
EXPLORER 540 je robusten terminal M2M, zasnovan za zagotavljanje zanesljivih in varnih podatkov IP tudi v najtežjih okoljih. Z 20 x 20 cm in samo 1,6 kg je najmanjši in najlažji BGAN M2M terminal na današnjem trgu. Na voljo je s priloženim nosilcem za drog in je enostaven za namestitev in nastavitev. Zaradi trpežnega ohišja in zasnove IP66, odporne na prah in vodo, je EXPLORER 540 odlična izbira za kakršno koli fiksno namestitev zunaj ali znotraj.
Specifications
| MODEL | EXPLORER 540 |
|---|---|
| DEL # | 403715A-00550 |
| GPU | 200 TOPS |
| TIP IZDELKA | SATELLITE M2M |
| USAGE AREA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ZNAMKA | COBHAM |
| OMREŽJE | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT BGAN M2M |
| VRSTA UPORABE | FIXED |
| VRSTA DODATKA | TERMINAL |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, JAPANESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| OZVEZDJE | 3 SATELITA |
| DOLŽINA | 202mm (8") |
| PREMER | 202mm (8") |
| DEPTH | 51.8 mm (2") |
| UTEŽ | 1.6 kg (3.5 lbs) (with cellular modem) |
Feature
Lastnosti Cobham Explorer 540
• EXPLORER 540 ima certifikat BGAN M2M in BGAN Class 2 Type Approved za storitve, kot je povezava BGAN
• Lahka in robustna zasnova IP66 zagotavlja vzdržljivost pri zunanji montaži - ohišje ni potrebno
• Polemount vključen v paketu
• Preprosta nastavitev in upravljanje
• Vsestranske možnosti napajanja z napajanjem prek etherneta (PoE) in vhodom 10–32 VDC
• Dve kabelski uvodnici za preprosto namestitev standardnih napajalnih in ethernetnih kablov v zadnje ohišje
• Oddaljeno upravljanje terminala prek SMS-a, vključno s konfiguracijo, odpravljanjem napak in dostopom do spletnega vmesnika
• Izbirni celični modem 2G/3G/LTE je sestavni del zasnove
• Samodejni preklop med BGAN in mobilnim omrežjem zagotavlja neprekinjeno povezljivost
What's included
• terminal EXPLORER 540
• Polemount
• Vodnik za hiter začetek
• Večjezični spletni strežnik (ENG, FR, DE, ES, RU, JP in CN)
• 2 kabelski uvodnici in 1 slepi čep
• Varnostni torx nastavek za zadnji pokrov
• Inbusni ključ za pritrditev na drog
Zemljevid pokritosti Inmarsat BGAN M2M
