Cobham Explorer 540 BGAN M2M LTE celični modem (403715A-101)
TERMINALS | PLANS | ACCESSORIES | RENTALS | SUPPORT
In stock
- ZNAMKA:
- COBHAM
- DEL #:
- 403715A-101
- ORIGIN:
- Danska
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Explorer-Cellular-Modem
Cobham Explorer 540 BGAN M2M LTE celični modem (403756A-00500)
S preprosto povezavo modema LTE na zadnji strani EXPLORER 540 lahko terminal uporablja lokalno mobilno omrežje kot alternativo BGAN s samodejnim preklopom med BGAN in mobilnimi omrežji.
Modem LTE je prilagojen avtomobilskim standardom in zasnovan za težka okolja z razširjenim temperaturnim razponom od -40 do +85 °C in dosega prepustnost do 150 Mbps z LTE Cat. 4.
Specifications
| DEL # | 403715A-101 |
|---|---|
| GPU | 200 TOPS |
| TIP IZDELKA | SATELLITE M2M |
| USAGE AREA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ZNAMKA | COBHAM |
| OMREŽJE | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT BGAN M2M |
| VRSTA UPORABE | FIXED |
| DELOVNA TEMPERATURA | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| DOLŽINA | 85 mm |
| PREMER | 85 mm |
| DEPTH | 40 mm |
| UTEŽ | 380 grams |