Beam IsatDock2 LITE Docking Station për Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2Lite)
In stock
- MARKA:
- BEAM
- MODEL:
- ISATDOCK 2 LITE
- PJESA #:
- ISD2Lite
- ORIGIN:
- Kinë
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Inmarsat-IsatPhone-2-Lite
Beam IsatDock2 LITE Stacioni i Doku për Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2 LITE)
Beam IsatDock2 LITE për IsatPhone 2 të Inmarsat lejon një instalim semi-permanente në një gamë aplikimesh ku kërkohet qasje e lehtë në shërbime standarde të zërit dhe të dhënave për aplikime në tokë dhe në det. IsatDock LITE mundëson që IsatPhone 2 të jetë gjithmonë aktiv dhe gati për të pranuar thirrje të ardhshme, të cilat mund të përgjigjen përmes një aksesor Bluetooth ose telefonit opsional për privatësi. Ndërsa telefoni është i vendosur në dok, butoni i Ndihmës, Alarmi Personal dhe funksionaliteti i Ndjekjes së IsatPhone 2 janë ende plotësisht funksionale. Telefoni IsatPhone 2, përshtatet sigurt në dok, karakteristikat e tij përfshijnë karikimin e telefonit, portin e të dhënave USB, tingullin e ndërtuar dhe lejon që antena dhe energjia të jenë të lidhura përherë me dokun, gati për përdorim. Telefoni IsatPhone 2 futet dhe hiqet lehtësisht me shtypjen e një butoni në majë të dokut, duke e bërë shumë të lehtë përdorimin e tij jashtë dokut kur është e nevojshme.
Specifications
| MODEL | ISATDOCK 2 LITE |
|---|---|
| PJESA # | ISD2Lite |
| TIPI I PRODUKTIT | TELEF SATELIT |
| MARKA | BEAM |
| RRJETI | INMARSAT |
| SHËRBIMI | INMARSAT VOICE |
| PËRDORIMI I LLOJIT | DETARE, MJETET |
| LLOJI AKSESORIT | DOCKING STATION |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| I PËRPUTHSHËM ME | ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | ["85177900"] |
| GJATËSIA | 99 mm |
| GJERËSIA | 76 mm |
| THELLESI | 299 mm |
| PESHA | 560 grams |