Sistemi i televizorit satelitor detar me 3 boshte Intellian t130W me pjatë 125 cm (49,2") dhe WorldView LNB (T3-131AWS)
Out of stock
- MARKA:
- INTELLIAN
- MODEL:
- t130W
- PJESA #:
- T3-131AWS
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-t130W-Syst-T2-1317W2
Sistemi i TV satelitor detar global Intellian t130W me 3 boshte me pjatë 125 cm (49,2") dhe WorldView LNB (T2-1317W2)
Intellian's t130W është i përshtatshëm në mënyrë ideale për të përmbushur nevojat e jahteve më të mëdha, varkave të punës dhe anijeve tregtare 80' e lart. Me stabilizim me 3 akse, gamë të gjerë lartësie dhe azimut të pakufizuar pa mbështjellje të kabllove, këto antena janë të afta të marrin edhe kur funksionojnë pranë ekuatorit ose në rajone polare. Ato janë projektuar, prodhuar dhe testuar për t'i bërë ballë kushteve më të vështira të detit dhe motit.
Intellian WorldView LNB - Sistemi me një antenë i krijuar për të përballuar botën
Projektuar dhe prodhuar nga inxhinieria e brendshme e Intellian, moduli ekskluziv Intellian WorldView LNB ofron kalim pa ndërprerje midis programimit të polarizuar rrethor në Amerikën Veriore, Qendrore dhe Jugore dhe programimit linear të polarizuar duke përdorur Universal Quad LNB në Evropë, Lindjen e Mesme dhe Azi Paqësor me Sistemi i integruar i kontrollit të këndit të animit automatik.
Shijoni pritjen pa ndërprerje të televizorit satelitor global
Me aftësinë për të marrë shërbime televizive satelitore me shumë breza dhe me shumë polarizim anembanë globit, skafistët nuk kanë më nevojë të ndërpresin manualisht LNB brenda kupolës së antenës kur anija kalon në një rajon tjetër shërbimi televiziv satelitor. Shijoni marrjen e pandërprerë të programeve televizive satelitore praktikisht kudo që shkoni me Intellian WorldView LNB.
Specifications
| MODEL | t130W |
|---|---|
| PJESA # | T3-131AWS |
| TIPI I PRODUKTIT | SATELLITE TV |
| ZONA E PËRDORIMIT | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MARKA | INTELLIAN |
| RRJETI | DIRECTV, DISH NETWORK |
| PËRDORIMI I LLOJIT | DETARE |
| LLOJI AKSESORIT | ANTENNA |
| MADHËSIA E ANTENËS | 125 cm (49.2 inch) |
| TEMPERATURA E FUNKSIONIMIT | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| PESHA | 117 kg (258 lb) |
| RADOME HEIGHT | 165.0 cm (65 inch) |
| RADOME DIAMETER | 169 cm (66.5 inch) |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |