Starlink Standard Aktivi Internet Satelitor me Shpejtësi të Lartë Standard Kit (E Përdorur)
calcActive())">
Ky është pajisja më e shpejtë e internetit satelitor e disponueshme me shpejtësi transmetimi deri në 100Mbps! Burimi i energjisë i nevojshëm.
In stock
- MARKA:
- STARLINK
- MODEL:
- STANDARD KIT
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Starlink-Standard-Internet-Kit-PO-EU
275,81 €
Pa TVSH:
275,81 €
245,16 €
Pa TVSH:
245,16 €
Pa TVSH:
Starlink Internet Satelitor i Shpejtë Portativ me Qira
Një mënyrë e re për t'u lidhur
Streaming, thirrje video, lojëra online, punë në distancë dhe më shumë tani janë të mundshme edhe në vendet më të largëta falë sistemit më të avancuar të internetit në botë.
Si të Konfiguroni dhe Instaloni Kit-in tuaj Starlink
Lidhu në minuta
Konfiguroni Starlink me vetëm dy hapa. Udhëzimet funksionojnë në çdo rend:
1 FUTNI NË RRYMË
2 DREJTOJENI NGA QIELLI
Starlink kërkon një pamje të pakufizuar të qiellit. Shkarkoni aplikacionin Starlink për të përcaktuar vendin tuaj më të mirë për instalim.


Specifications
| MODEL | STANDARD KIT |
|---|---|
| TIPI I PRODUKTIT | INTERNETI SATELIT |
| ZONA E PËRDORIMIT | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MARKA | STARLINK |
| PËRDORIMI I LLOJIT | FIXED, PORTABLE |
| LLOJI AKSESORIT | TERMINAL |
| TEMPERATURA E FUNKSIONIMIT | -30ºC to 55ºC (-22°F to 131°F) |
| GJUHËT E MBËSHTETURA | ENGLISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| FREKUENCA | Ka BAND, Ku BAND |
| TIPARET | INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, VIDEO STREAMING, ANDROID COMPATIBLE, iOS COMPATIBLE |
| ÇERTIFIKIMET | FCC |
| GJATËSIA | 303 mm |
| THELLESI | 513 mm |
| PESHA | 2.9 kg (6.4 lbs) without Cable; 3.6 kg (7.9 lbs) with 15.2 m (50 ft) Cable |
What's included
Starlink Coverage Map

Write a Review