Beam DriveDOCK Extreme Kablosuz Bas-Konuş (PTT) Paketi (EXTRMDD-PTT-W1A)
In stock
- MARKA:
- BEAM
- PARÇA #:
- EXTRMDD-PTT-W1A
- ORIGIN:
- Çin
- Warranty:
- 12 AY
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Beam-9575-EXTRMDD-PTT-W1
Beam DriveDOCK Extreme Kablosuz Bas-Konuş (PTT) Paketi (EXTRMDD-PTT-W1)
Kablosuz ahizenin sağlam birinci sınıf uzak hoparlör mikrofonu, Beam Extreme Yerleştirme İstasyonuna bağlandığında her durumda olağanüstü net ses sunar. Mikrofon, her bastığınızda hem mekanik hem de sesli geri bildirim sağlayan, aramanızın gönderildiğini anlamanız için son derece dokunsal bir PTT düğmesine sahiptir.
DriveDOCK Extreme Arayüzleri
| Gizli Ahize (Hat Giriş/Çıkış) | DriveDOCK yuvasının alt kısmında 4 kutuplu 3,5 mm ses jakı. |
| Harici Hoparlör ve Mikrofon | Hoparlör için kablo demetinde bir adet yatay 2 pimli Microfit konektör ve mikrofon için bir adet dikey 2 pimli Microfit konektör. |
| Veri Bağlantı Noktası (USB) | USB Mini-B 5 pimli dişi (USB Bağımlı). USB 2.0 uyumlu, CDC Seri profili. |
| Alarm (Uyarı) Döngüsü | Alarm Modu: "Normalde Kapalı" Döngü GİRİŞTEN ÇIKIŞA kadar 50 m'ye kadar kablo, birden çok düğmeyi seri olarak çalıştırır. Kahverengi kablo Giriştir, Yeşil kablo Çıkıştır. |
| Korna Çıkışı / Ses Sisteminin Sessize Alınması | Kablo tezgahındaki mavi tel. Açık kollektör çıkışı, 120mA'ya kadar akım yutma kapasitesiyle 12V veya 24V DC'ye bağlanabilir. |
| Güç kablosu | 4'lü Microfit soket. +Vin (Kırmızı kablo),0V (GND, Siyah kablo) ve ACC (Açma/Kapama Algısı, Sarı kablo). 9-32VDC toleranslıdır. ACC algılama: Yüksek(1) > +7Vdc Düşük (0) 0V < +5Vdc |
| LED'ler/Düğmeler | Bluetooth, Zil, İzleme, Sessize Alma, Yukarı ve Aşağı |
Specifications
| PARÇA # | EXTRMDD-PTT-W1A |
|---|---|
| ÜRÜN TİPİ | UYDU TELEFONU |
| KULLANIM ALANI | 100% GLOBAL |
| MARKA | BEAM |
| AĞ | IRIDIUM |
| HİZMET | IRIDIUM PTT |
| KULLANIM TÜRÜ | ARAÇ |
| AKSESUAR TİPİ | DOCKING STATION |
| SIKLIK | L BAND (1-2 GHz) |
| İLE UYUMLU | IRIDIUM PTT |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
Feature
• Dayanıklı ve güvenilir mikrofon/hoparlör ahizesi
• IP55 hava koşullarına dayanıklılık uyumluluğu, yerleşik titreşime ve düşmeye dayanıklı
• Gelişmiş net ses kalitesi
• Mevcut BEAM DriveDOCK Extreme ile uyumlu
• Iridium Network'ün HEM Telefon hem de PTT modlarını destekler
• PTT sesini harici kabin hoparlörüne yükseltme özelliği
• Sol veya sağ yan braket montajı
• İsteğe bağlı kulaklık aksesuarları için 3,5 mm kulaklık jakı
Iridium Küresel Kapsama Haritası

Iridium, başka hiçbir iletişim biçiminin bulunmadığı uzak bölgelere ve bu alanlardan temel iletişim hizmetleri sunar. 66 çapraz bağlı Alçak Dünya Yörüngesi (LEO) uydusunun benzersiz şekilde gelişmiş küresel bir takımyıldızı tarafından desteklenen Iridium® ağı, hava yolları, okyanuslar ve kutup bölgeleri de dahil olmak üzere gezegenin tüm yüzeyinde yüksek kaliteli ses ve veri bağlantıları sağlar. Iridium, ortak şirketlerden oluşan ekosistemiyle birlikte, gerçekten küresel iletişim gerektiren pazarlar için yenilikçi ve zengin bir güvenilir çözümler portföyü sunar.
Dünyadan sadece 780 kilometre uzakta olan Iridium'un LEO ağının yakınlığı, kutuptan direğe kapsama, daha kısa bir iletim yolu, daha güçlü sinyaller, daha düşük gecikme süresi ve GEO uydularına göre daha kısa kayıt süresi anlamına gelir. Uzayda, her bir Iridium uydusu, geleneksel yerel sistemlerin bulunmadığı yerlerde bile küresel kapsama alanı sağlamak için trafiği uydular arasında yönlendiren dinamik bir ağ oluşturarak en fazla dördüne bağlıdır.