Beam IsatDock Taşınabilir Manyetik Aktif Anten (ISD715)
In stock
- MARKA:
- BEAM
- PARÇA #:
- ISD715
- ORIGIN:
- Amerika Birleşik Devletleri
- Warranty:
- 12 AY
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Active-Antenna-ISD715
Beam IsatDock Taşınabilir Manyetik Aktif Anten (ISD715)
IsatDock ISD715 Taşınabilir Manyetik Aktif Anten, taşınma / kara tabanlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Beam Communications IsatDocks ve LeoTRAK-Online gibi takip uygulamaları ile çalışmak üzere tasarlanmıştır.
Manyetik montaj ile antenin kurulumu ve varlıktan varlığa taşınması çok kolaydır ve montaj için delik açılmasını gerektirmez. Anten kablo bağlantısı, dış muhafazası ile çevreden korunmaktadır.
Specifications
| PARÇA # | ISD715 |
|---|---|
| ÜRÜN TİPİ | UYDU TELEFONU |
| KULLANIM ALANI | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MARKA | BEAM |
| AĞ | INMARSAT |
| HİZMET | INMARSAT VOICE |
| KULLANIM TÜRÜ | FIXED, ARAÇ |
| AKSESUAR TİPİ | ANTENNA |
| ÇALIŞMA SICAKLIĞI | -40°C to 70°C |
| İLE UYUMLU | ISATPHONE PRO, ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| UZUNLUK | 142 mm (5.6") |
| GENİŞLİK | ["142 mm (5.6\")"] |
| DERİNLİK | 207 mm (8.15") |
| AĞIRLIK | 0.87 kg (1.92 lb) |
Feature
• Inmarsat tip onaylı
• Yüksek kaliteli muhafaza
• Aktif anten
• Manyetik montaj
• SMA/SMA
• Düşük profil
• Çok yönlü
• 12 ay onarım veya değiştirme garantisi