Inmarsat Beam Mast / Pole Marine Aktif Anten (ISD710)
In stock
- MARKA:
- BEAM
- PARÇA #:
- ISD710
- ORIGIN:
- Amerika Birleşik Devletleri
- Warranty:
- 12 AY
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Inmarsat-Beam-Oceana-ISD710
Inmarsat Beam Mast / Pole Marine Aktif Anten (ISD710)
Anten bağlantıları (GSPS ve GPS), antene takılan sağlam braketi ile ortamdan korunur. Direk montaj sistemi, kabloların bir PVC direğin içinden geçirilebilmesi ve ardından doğrudan antene bağlanabilmesi ve kabloların ve konnektörün ortamdan korunmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. ISD710, tüm Beam Inmarsat IsatDock ve Oceana terminalleriyle çalışır, ancak yalnızca Beam sertifikalı ACTIVE anten kablolarıyla KULLANILMALIDIR.
Specifications
| PARÇA # | ISD710 |
|---|---|
| ÜRÜN TİPİ | UYDU TELEFONU |
| KULLANIM ALANI | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MARKA | BEAM |
| AĞ | INMARSAT |
| HİZMET | INMARSAT VOICE |
| KULLANIM TÜRÜ | FIXED, MARITIM, ARAÇ |
| AKSESUAR TİPİ | ANTENNA |
| ÇALIŞMA SICAKLIĞI | -40°C to 70°C |
| SIKLIK | L BAND (1-2 GHz) |
| ÖZELLİKLER | ACTIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| UZUNLUK | 207 mm (8.15") |
| DIAMETER | 142 mm (5,60 metros) |
| AĞIRLIK | 0.87 kg (1.92 lbs) |
Feature
Kiriş ISD710 Özellikleri
• Inmarsat tipi onaylı
• Yüksek kaliteli deniz mahfazası
• Aktif anten
• Direk / Direk montajı
• SMA/SMA
• Çok yönlü
• 12 aylık onarım veya değiştirme garantisi