Beam LiteDOCK Extreme Docking Station for Iridium 9575 (EXTRMLD) --- Beam LiteDOCK Extreme İstasyon İstasyonu Iridium 9575 için (EXTRMLD)
TELEFONLAR | PLANLAR | PAKETLER | AKSESUARLAR | KİRALAMALAR | DESTEK"]
In stock
- MODELİ:
- LITEDOCK EXTREME
- PARÇA #:
- EXTRMLD
- ORIGIN:
- Çin
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-LiteDOCK-Extreme-Iridium
Iridium Extreme el telefonu, kolayca kilitlenen bir mekanizma ile istasyona güvenli bir şekilde oturur ve bir düğmeye basarak takılıp çıkarılabilir. Acil SOS durumunu kullanabilmeniz için, istasyona harici bir GPS anteni bağlamanıza olanak tanıyan yerleşik bir GPS bağlantı yeteneği ile özel olarak tasarlanmıştır. İstasyon ayrıca sesli aramalar için yan tarafındaki taşınabilir handsfree jakını kullanmanıza olanak tanır (müşterinin, Iridium 9575 El Telefonu ile birlikte paketlenen kablolu bir kulaklık kullanması gerekmektedir).
Beam LiteDOCK Extreme, USB veri portu, telefon şarjı, entegre bir Iridium ve GPS anteni ile donatılmıştır, bu da tüm anten kablolarının ve gücün sürekli olarak istasyona bağlı kalmasını ve kullanıma hazır olmasını sağlar.
Bu istasyon "son derece" düşük maliyetli olacak şekilde tasarlanmıştır. LiteDOCK, Iridium 9575 Extreme uydu telefonunu tutar, kolay montaj için RAM montajı ile birlikte gelir ve şarj ve aramalar için standart Extreme el telefonu aksesuarlarını kullanacak şekilde tasarlanmıştır. İstasyon ayrıca acil durum butonuna kolay erişim sağlar ve Iridium ve GPS anteni bağlantıları aracılığıyla, çok iyi bir kapalı alan kapsama alanı sağlayabilir. İstasyon ayrıca harici bir GPS antenini desteklemek için yerleşik bir GPS bağlantı anteni içerir. Böylece tüm Extreme GPS izleme ve acil durum uyarıları LiteDOCK'ta tamamen desteklenmektedir.
Specifications
| MODELİ | LITEDOCK EXTREME |
|---|---|
| PARÇA # | EXTRMLD |
| ÜRÜN TİPİ | UYDU TELEFONU |
| AĞ | IRIDIUM |
| KULLANIM TÜRÜ | FIXED, MARITIM, ARAÇ |
| ÇALIŞMA SICAKLIĞI | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| SIKLIK | L BAND (1-2 GHz) |
| İLE UYUMLU | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| ÖZELLİKLER | IRIDIUM CERTIFIED |
| SERTİFİKALAR | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, CE COMPLIANCE, RoHS, ELECTRICAL SAFETY, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 212 mm (8,35 pouces) |
| GENİŞLİK | ["82.2 mm (3.24 inç)"] |
| AĞIRLIK | 0,375 kg (0,83 livre) |