Hughes 9202M BGAN Kara Taşınabilir Uydu İnternet Terminali w/ WiFi (3500566-0004)
In stock
- MARKA:
- HUGHES
- MODELİ:
- 9202M BGAN
- PARÇA #:
- 3500566-0004
- ORIGIN:
- Amerika Birleşik Devletleri
- Warranty:
- 12 AY
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Hughes-BGAN-9202-IP-Terminal
Hughes 9202 BGAN Kara Taşınabilir Uydu İnternet Terminali w/ WiFi
Güvenilir ve hafif Hughes 9202 Kara Taşınabilir Terminal, kompakt ve şık bir tasarıma sahiptir. Bütçe dostu ve son derece çekici bir sınıf 2 taşınabilir terminal olan Hughes 9202, hükümetler ve STK'lar, acil durum müdahale ekipleri, kamu güvenliği ve mobil sağlık çalışanları ile enerji, petrol ve gaz, ormancılık, kablo ve telekomünikasyon gibi sektörlerdeki uzaktan çalışanlar için idealdir.
Hughes 9202, Inmarsat Geniş Bant Küresel Alan Ağı (BGAN) uydu hizmeti üzerinden çalışır ve en talepkar kullanıcılar ve aşırı koşullar için yüksek performanslı bağlantı ve güvenilirlik sağlar.
Dünyanın en küçük sınıf 2 BGAN terminalini kullanan kullanıcılar, IP geniş bant hızlarında 464kbps'ye kadar bağlantı kurabilir ve ayrıca entegre kullanıcı arayüzü (IUI) aracılığıyla bağlı bir dizüstü bilgisayar, akıllı telefon veya diğer kullanıcı cihazı olmadan SMS mesajları gönderme yeteneği de dahil olmak üzere yerleşik çoklu kullanıcı Wi-Fi erişimi ve otomatik bağlam aktivasyonu (ACA) gibi özelliklerden yararlanabilirler.
Hughes 9202, kullanıcının Ethernet ve Wi-Fi üzerinden IP trafiği göndermesine ve almasına olanak tanır. Paket veri hizmeti ile paralel olarak, Hughes 9202, iki hatlı RJ11 fişi aracılığıyla tam ISDN ve devre anahtarlı ses ve faks çağrılarını destekler.
Kurumsal felaket planlayıcıları ve uzaktan saha personeli, video, ses ve veriyi aynı anda kullanarak çeşitli ajanslar ve merkez ofis personeli ile güvenle ve verimlilikle işbirliği yapabilir. Tüm Hughes BGAN modellerinde olduğu gibi, Hughes 9202 IP tabanlıdır ve seçilebilir, özel Hizmet Kalitesi (QoS) seviyeleri sunar.
Specifications
| MODELİ | 9202M BGAN |
|---|---|
| PARÇA # | 3500566-0004 |
| ÜRÜN TİPİ | UYDU İNTERNET |
| KULLANIM ALANI | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MARKA | HUGHES |
| AĞ | INMARSAT |
| HİZMET | INMARSAT BGAN |
| KULLANIM TÜRÜ | PORTABLE |
| AKSESUAR TİPİ | TERMINAL |
| ÇALIŞMA SICAKLIĞI | -5°C to 55°C (23°F - 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 60°C with battery -25°C to 80°C excluding battery |
| OTHER DATA INTERFACES | ETHERNET, WI-FI |
| VERİ HIZI | UP TO 448 / 464 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| DESTEKLENEN DİLLER | ENGLISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| SIKLIK | L BAND (1-2 GHz) |
| ÖZELLİKLER | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, VIDEO STREAMING, ISDN (64 Kbps), FoIP (FAX) |
| SERTİFİKALAR | INMARSAT CLASS 2 TYPE APPROVAL, CE COMPLIANCE, FCC |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| TAKIMYILDIZ | 3 UYDU |
| BEKLEME SÜRESİ | UP TO 36 HOURS |
| UZUNLUK | 216 mm (8.5") |
| GENİŞLİK | 216 mm (8.5") |
| DERİNLİK | 41 mm (1.61") |
| AĞIRLIK | 1.4 kg (3.1 lbs) |
Feature
Hughes 9202 Özellikleri
- Dayanıklı ve sağlam IP55 derecesi
- Dört düğmeli kontrol içeren arka aydınlatmalı LCD kullanıcı ekranı
- Çoklu kullanıcı erişimini destekleyen Wi-Fi
- Ses ve faks için iki hatlı RJ11
- Gelişmiş entegre kullanıcı arayüzü (IUI)
- Otomatik Bağlam Aktivasyonu (ACA)
- XL-band desteklenmektedir
What's included
[
"Paket İçeriği
- Hughes 9202 Kara Taşınabilir Terminal
- Şarj edilebilir lityum iyon pil paketi
- 5m Ethernet kablosu
- İngiltere, AB ve ABD güç kabloları ile AC/DC adaptörü"
]
Inmarsat BGAN Kapsama Haritası

Bu harita, Inmarsat'ın dördüncü L-Bant bölgesinin ticari tanıtımının ardından kapsama beklentilerini göstermektedir. Hizmet garantisi sunmamaktadır. Kapsama alanlarının kenarındaki hizmetin mevcudiyeti çeşitli koşullara bağlı olarak dalgalanmaktadır.