Intellian i6/i6P/i6W/s6HD Boş Kubbe ve Taban Plakası Tertibatı Boş Kubbe ve Taban Plakası Tertibatı (S2-6110)
calcActive())">
In stock
- MARKA:
- INTELLIAN
- MODELİ:
- i6 EMPTY DOME
- PARÇA #:
- S2-6110
- ORIGIN:
- Güney Kore
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i6-Empty-Dome
€1.396,10
KDV Hariç:
€1.396,10
KDV Hariç:
Intellian i6/i6P/i6W/s6HD Boş Kubbe ve Taban Plakası Tertibatı Boş Kubbe ve Taban Plakası Tertibatı (S2-6110)

Specifications
| TESLİMAT | IRVINE, CA (USA), SEOUL (SOUTH KOREA), ROTTERDAM (NETHERLANDS) |
|---|---|
| MODELİ | i6 EMPTY DOME |
| PARÇA # | S2-6110 |
| ÜRÜN TİPİ | SATELLITE TV |
| KULLANIM ALANI | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MARKA | INTELLIAN |
| AĞ | BELL TV, BRAZIL CLARO, DIRECTV, DIRECTV LATIN AMERICA, DISH NETWORK, SKY BRAZIL, TELUS SATELLITE TV |
| KULLANIM TÜRÜ | MARITIM |
| AKSESUAR TİPİ | DOME |
| ANTEN BOYUTU | 37 cm (14.6 inch) |
| ÇALIŞMA SICAKLIĞI | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| RADOME HEIGHT | 70 cm (27.6 inch) |
| RADOME DIAMETER | 72 cm (28.3 inch) |
Support
Intellian i3 Desteği
INTELLIAN i3 VERİ SAYFASI
INTELLIAN i3 KILAVUZU
INTELLIAN i3 HIZLI KURULUM KILAVUZU
Write a Review