Intellian i6P Marine Uydu TV Sistemi, 60 cm (23,6 inç) Reflektörlü ve Üniversal Dörtlü LNB'li (B4-619Q)
In stock
- MARKA:
- INTELLIAN
- MODELİ:
- i6P
- PARÇA #:
- B4-619Q
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i6P-System-B4-619Q
Intellian i6P Marine Uydu TV Sistemi, 60 cm (23,6 inç) Reflektörlü ve Üniversal Dörtlü LNB'li (B4-619Q)
Intellian i6/i6P, benzer boyuttaki anten sistemlerine kıyasla ticari düzeyde mükemmel performans ve verimlilik sağlar. i6/i6P, 22 fitin üzerindeki tekneler için ideal olarak tasarlanmıştır. Geleneksel olarak, daha büyük deniz uydu antenlerinin hantal ağırlığı ve karmaşık kablo kurulum sorunları vardı. i6'nın tek kablo tasarımı ve vakumlu şekillendirme teknolojisi sayesinde i6/i6P, daha büyük, daha hafif ve daha basit olabileceğini bir kez daha kanıtladı. Intellian MIM ile tekne kullanıcıları, tıpkı bir ev sistemi gibi otomatik uydu geçişi yoluyla kanalları çevirmenin keyfini çıkarabilir. Daha fazla ayrıntı için DISH Network MIM kurulum kılavuzuna bakın.
Geniş Menzilli Arama (WRS) ve Dinamik Işın Eğme (DBT) teknolojilerindeki patent bekleyen yenilikleri ile i6/i6P, son derece dalgalı deniz koşullarında her zaman en hassas izleme yeteneklerini ve üstün uydu sinyali alım kalitesini sunabilir.
i6/i6P'nin en yenilikçi tasarımı, kontrol ünitesindeki entegre HD ve TriSat modülleridir. Bu, teknecilerin önde gelen uydu TV servis sağlayıcılarından en sevdikleri HDTV kanallarına, tıpkı evlerinde alıştıkları gibi kolayca erişmelerini sağlar.
i6/i6P, uydu sinyallerinin alınma hızını artıran yerleşik bir GPS sistemine sahiptir. Ek olarak, i6P, zayıf uydu sinyali kapsama alanlarında optimum sinyal gücünü korumak ve uydu alımlarının kalitesini artırmak için yerleşik Otomatik Eğim Açısı Kontrolü sistemi sağlar.
Sinyal üzerinde sıkı bir tutuş
Intellian'ın özel Dinamik Işın Eğme (DBT) özelliği, tekne yüksek hızda seyrederken antenin her zaman en güçlü sinyal olarak kalmasını sağlayan yüksek performanslı, sürekli ayarlanan bir alt reflektör kullanır.
Daha hızlı sinyal alımı
Intellian'ın özel Geniş Menzilli Arama (WRS) algoritması, antenin bir sinyali inanılmaz hız ve doğrulukla aramasını, bulmasını ve kilitlemesini sağlar.
Basit ve Kolay kurulum
Anteni ve ACU'yu bağlamak için tek bir kabloyla Intellian i6 sistemlerinin kurulumu hızlı ve kolaydır. Gelişmiş ACU'muz minimum kurulum gerektirecek şekilde tasarlanmıştır, böylece teknenizde TV programlarının keyfini hemen çıkarmaya başlayabilirsiniz.
En sevdiğiniz HDTV kanallarını açın
Intellian'ın i6/i6P'si, Ku-bandından HD kanallar sağlar. HD modülü, sorunsuz entegrasyon ve kolay kurulum için aslında Intellian i6/i6P'nin Anten Kontrol Birimi'ne yerleşiktir.
Dahili GPS
Intellian i6/i6P, daha kolay kullanım ve daha hızlı sinyal alımı için yerleşik bir GPS içerir. i6/i6P'nin geminin yelken açtığı her yerde daha yüksek doğruluğa ve kolay kullanıma sahip olmasını sağlar.
Eşsiz performans
Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa ve dünya çapında bölgesel servis için ülke çapında kapsama alanıyla 60 cm reflektör çapı.
Kablosuz bağlantı ve Aptus mobil
Dahili Wi-Fi, ACU'nun kablosuz olarak bağlanmasını sağlar. ACU'ya bağlanmak ve sistemin ayarlarını kablosuz olarak izlemek, kontrol etmek ve değiştirmek için PC'ler, dizüstü bilgisayarlar ve akıllı telefonlar kullanılabilir. Intellian Aptus mobile, Wi-Fi yoluyla ACU'ya erişmek ve iPhone, iPad veya diğer ağ cihazlarından anteni çalıştırmak için indirilebilir. iPhone ve iPad, Apple Inc.'in tescilli ticari markalarıdır.

Specifications
| TESLİMAT | IRVINE, CA (USA), SEOUL (SOUTH KOREA), ROTTERDAM (NETHERLANDS) |
|---|---|
| MODELİ | i6P |
| PARÇA # | B4-619Q |
| ÜRÜN TİPİ | SATELLITE TV |
| KULLANIM ALANI | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MARKA | INTELLIAN |
| AĞ | BELL TV, DIRECTV, DISH NETWORK |
| KULLANIM TÜRÜ | MARITIM |
| AKSESUAR TİPİ | ANTENNA |
| ANTEN BOYUTU | 60 cm (23.6 inch) |
| ÇALIŞMA SICAKLIĞI | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| SIKLIK | Ku BAND |
| SERTİFİKALAR | CE COMPLIANCE, FCC |
| AĞIRLIK | 20,0 kg (44,0 livres) |
| RADOME HEIGHT | 72 cm (28.3 inch) |
| RADOME DIAMETER | 70 cm (27.6 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | CIRCULAR AND LINEAR |
| MINIMUM EIRP | 46dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | 5º to 90º |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 45º / sec |
| TURNING RATE | 45º / sec |
| VESSEL SIZE | OVER 70 FEET |
| RF OUTPUT | QUAD OUTPUT |
Feature
- Otomatik Uydu Arama ve Tanımlama Fonksiyonu
- 2 eksenli yüksek hızlı takip sistemi
- Ku-Bant uydu sinyallerini almak için 60 cm (24 inç) çapında parabolik anten
- Bölgeye ve seçilen LNB'ye bağlı olarak dairesel veya doğrusal polarizasyon
- Ku-bandı HD TV alımı için dahili HD modülü
- iQ² Teknolojisi, hızlı bir şekilde ayarlamanıza, sağlam bir sinyal kilidini korumanıza ve en sevdiğiniz TV programlarının sessiz ve konforlu bir şekilde keyfini çıkarmanıza olanak tanır.
- Geniş Menzilli Arama (WRS) Algoritması, her yerde mevcut olan en hızlı sinyal alımını sağlar
- Dinamik Işın Eğme (DBT) teknolojisi, geleneksel antenlerle yaşanan rahatsız edici arka plan gürültüsünü ortadan kaldırırken üstün sinyal kalitesi sağlamak için akıllı, gerçek zamanlı ışın analizi kullanır
- ACU'da sezgisel kontroller ve dijital uydu bilgileri ekranı
- Aptus PC ve Aptus Mobile üzerinden kablosuz otomatik güncellemeler ve tanılama
- Intellian MIM veya Shaw Dekoder Modülüne kolay güç beslemesi için DC Çıkış Bağlantı Noktası
- Çoklu Anahtar veya Intellian MIM (Çoklu Uydu Arayüz Modülü) kullanılarak birden fazla alıcı ve TV bağlanabilir
- MIM kullanılarak, hedef uyduyu kontrol etmek için bir ana alıcı seçilebilir
- Kuzey Amerika'da, Dish veya Bell TV kullanırken, evde yaptığınız gibi uzaktan kumandanızdan otomatik uydu geçişini sağlayan bir MIM gereklidir.
- i6, daha hızlı sinyal alımı için Anten Biriminin içinde yerleşik bir GPS içerir. Geminin GPS'i, ACU'nun arka panelindeki NMEA 0183 bağlantı noktası üzerinden de bağlanabilir.
- 70 cm (27,5 inç) anten radom çapı
- Anten ağırlığı 20 kg'dan (44 lbs) azdır
- Tüm anten sistemleri için 2 yıllık işçilik garantisi ile sektör lideri 3 yıllık parça ve işçilik garantisi, donanım yatırımınızla içiniz rahat olsun
- Yeni garanti politikası (3 yıllık parça ve 2 yıllık işçilik) yalnızca 1 Ocak 2017 tarihinden sonra satın alınan ürünler için geçerlidir.
What's included
Tüm Uydu Sistemleri standart olarak aşağıdaki parçaları içerir
- Anten & Radom 60 cm (24″) Reflektör & LNB
- ACU (Anten Kontrol Birimi)
- PC Denetleyici Programı (Yazılım CD'si dahildir)
- Kurulum ve Kullanım Kılavuzu
- Kurulum Şablonu
- Hızlı Kurulum Kılavuzu
Yükleme kiti
- ACU Masa Montaj Braketi × 2EA
- 15 m (49 ft) × 1EA Anten-ACU RG6 Koaksiyel Kablo
- 3 m (10 ft) × 1EA ACU-IRD RG6 Koaksiyel Kablo
- 10 m (33 ft) × 1EA DC Güç Kablosu
- 1,8 m (6 ft) × 1EA PC Seri Kablosu
- Konnektörler ve Vidalar