İridyum Kenar™
In stock
- MARKA:
- IRIDIUM
- MODELİ:
- EDGE
- PARÇA #:
- EDGE1601
- ORIGIN:
- Tayland
- Warranty:
- 12 AY
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Edge-SBD-Modem
İridyum Kenar™
Çift modlu bağlantı oluşturmak için mevcut hücresel çözümleri tamamlayan hazır, güvenilir bir uydu iletişim cihazı olan Iridium Edge™ aracılığıyla müşterilerinizin filo yönetimi, telematik, güvenlik ve diğer uzaktan izleme uygulamaları için mevcut karasal tabanlı çözümlerinden yararlanmalarını sağlayın. dünyanın en uzak ve ulaşılmaz bölgeleri için.
Hızlı pazara sürüm süresi, günümüzün son derece rekabetçi iletişim ortamında kritik bir bileşendir. Iridium Edge™, uyduya özgü terminalin donanım geliştirme, üretim ve sertifikasyonu ile ilgili maliyeti ve komplikasyonları azaltan, anahtar teslimi, çevreye duyarlı, sağlam bir donanım cihazıdır.
Iridium Edge™'in Temel Özellikleri:
- Basit, düşük riskli entegrasyon için donanıma hazır cihaz
- Uygun fiyatlı müşteri benimsemesi için düşük maliyetli cihaz
- Gerçek anlamda küresel kapsama alanı için uydu eklentisi
- Hızlı pazara sunma süresi için kullanıma hazır bulunabilirlik
- Endüstriyel kurulumlar için sağlam güç kaynağı
- Zorlu koşullar için çevre korumalı
- Güvenliği ihlal edilmiş, kısmen engellenmiş konumlar için 180° görüş hattı
- Iridium'un üstün ağ avantajları için Iridium Short Burst Data℠ (SBD℠) modem
Anahtar Pazarlar:
- Filo yönetimi
- Uzaktan gözlemleme
- SCADA
- Varlık Takibi
- denizcilik
Specifications
| MODELİ | EDGE |
|---|---|
| PARÇA # | EDGE1601 |
| ÜRÜN TİPİ | SATELLITE M2M |
| KULLANIM ALANI | 100% GLOBAL |
| MARKA | IRIDIUM |
| AĞ | IRIDIUM |
| HİZMET | IRIDIUM SBD |
| KULLANIM TÜRÜ | FIXED, MARITIM, ARAÇ |
| ÇALIŞMA SICAKLIĞI | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| INGRESS PROTECTION | IP 67 |
| SIKLIK | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | ASSET TRACKING, ENVIRONMENT & SAFETY MONITORING, FLEET MANAGEMENT, REMOTE AUTOMATION & CONTROL |
| SERTİFİKALAR | CE COMPLIANCE, FCC |
| TAKIMYILDIZ | 66 UYDU |
| UZUNLUK | 130 mm (5.11") |
| GENİŞLİK | 80 mm (3.15") |
| DERİNLİK | 30 mm (1.18") |
| AĞIRLIK | 330 grams (11.64 oz) |
Feature
Ağ:
- İleti Boyutu: 240 bayt (Alma), 370 bayt (İletme)
- Frekans: 1616 – 1626,5 MHz
Mekanik:
- Boyutlar: 130 mm (U) x 80 mm (G) x 30 mm (Y)
- Giriş Koruması: IP 67
- Yan ve alt kablo çıkışları
çevresel:
- Çalışma sıcaklığı aralığı: -40C ila 85C
- Saklama sıcaklığı aralığı: -40C ila 85C
Arayüzler:
- RS232 AT komut arabirimi
- Açık/Kapalı kontrol hatları
Güç:
- Güç Kaynağı (9-32V), SAE J1455 Yük boşaltma korumalı
- Ters Polarite Koruması
- Maksimum Güç: 1,6 W (kısa iletim patlaması için tepe noktası)
- Düşük Güç Modları: < 100uA
Sertifikalar:
- Iridium® uydu ağı sertifikası
- FCC, IC, CE, Avustralya onayları
- RoHS uyumlu
Iridium Küresel Kapsama Haritası

Iridium, dünyayı (okyanuslar, hava yolları ve Kutup Bölgeleri dahil) tamamen kapsayan gerçek anlamda küresel uydu ses ve veri çözümlerinin tek sağlayıcısıdır. İridyum telefonlar, başka hiçbir iletişim biçiminin bulunmadığı uzak bölgelere ve bu alanlardan temel iletişim hizmetleri sağlar.