Cobham Explorer 540 BGAN M2M Terminali (403715A-00500)
TERMINALS | PLANS | ACCESSORIES | RENTALS | SUPPORT
In stock
- MARKA:
- COBHAM
- MODELİ:
- EXPLORER 540
- PARÇA #:
- 403715A-00550
- ORIGIN:
- Tayland
- Warranty:
- 12 AY
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Cobham-Explorer-540-M2M
Cobham Explorer 540 BGAN M2M Terminali
Güvenilir ve çok yönlü
EXPLORER 540, hem Inmarsat BGAN (Geniş Bant Küresel Alan Ağı) hem de 2G/3G/LTE ağlarında çalışan dünyanın ilk Makineden Makineye (M2M) iletişim terminalidir. Esnekliğin M2M ağlarında önemli bir parametre olduğu düşünüldüğünde, EXPLORER 540'ın birincil tasarım hedefi, günümüzde mevcut olan en güvenilir, ancak çok yönlü M2M bağlantısını sağlamaktır.
Maliyet kontrolü
Çift modlu çalışma sunan tek Inmarsat BGAN M2M terminali olan EXPLORER 540, konuma bağlı olarak en uygun maliyetli iletişim hizmetinin seçilebilmesini sağladığı için benzersiz esneklik ve M2M veri iletişim maliyet kontrolü sunar. Mevcut en gelişmiş BGAN M2M terminali olan EXPLORER 540, veri taşıma, varlık izleme, gerçek zamanlı gözetim ve uzaktan telemetri için IP SCADA gibi ısmarlama M2M çözümleri için çok uygundur.
Her zaman müsait
Genellikle ulaşılması zor uzak konumlardan kaynaklanan M2M IP veri aktarımının sürekliliğini güvence altına alan EXPLORER 540'ın çift modlu çalışması, BGAN ve hücresel ağlar arasında otomatik geçişle önemli yük devretme yetenekleri sunar. M2M ağlarında kritik gerçek zamanlı verileri aktaran kuruluşlar için, EXPLORER 540'ın ikili modu, benzersiz hizmet kullanılabilirliği sağlar.
herhangi bir ortam
EXPLORER 540, en zorlu ortamlarda bile güvenilir ve güvenli IP verileri sağlamak için tasarlanmış sağlam bir M2M terminalidir. 20 x 20 cm ve sadece 1,6 kg ağırlığıyla bugün piyasadaki en küçük ve en hafif BGAN M2M terminalidir. Birlikte verilen bir direk montajı ile birlikte gelir ve kurulumu kolaydır ve kurulumu kolaydır. Dayanıklı kasası ve toza ve suya dayanıklı IP66 tasarımı, EXPLORER 540'ı içeride veya dışarıda her türlü sabit kurulum için mükemmel bir seçim haline getirir.
Specifications
| MODELİ | EXPLORER 540 |
|---|---|
| PARÇA # | 403715A-00550 |
| GPU | 200 TOPS |
| ÜRÜN TİPİ | SATELLITE M2M |
| KULLANIM ALANI | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MARKA | COBHAM |
| AĞ | INMARSAT |
| HİZMET | INMARSAT BGAN M2M |
| KULLANIM TÜRÜ | FIXED |
| AKSESUAR TİPİ | TERMINAL |
| DESTEKLENEN DİLLER | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, JAPANESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| SIKLIK | L BAND (1-2 GHz) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| TAKIMYILDIZ | 3 UYDU |
| UZUNLUK | 202mm (8") |
| GENİŞLİK | 202mm (8") |
| DERİNLİK | 51.8 mm (2") |
| AĞIRLIK | 1.6 kg (3.5 lbs) (with cellular modem) |
Feature
Cobham Explorer 540 Özellikleri
• EXPLORER 540, BGAN M2M sertifikalıdır ve BGAN Link gibi hizmetler için BGAN Sınıf 2 Tip Onaylıdır
• Hafif ve sağlam IP66 tasarımı, dış montaj için dayanıklılık sağlar - muhafaza gerektirmez
• Polemount pakete dahildir
• Kurulumu ve çalıştırması basit
• Hem Ethernet Üzerinden Güç (PoE) hem de 10-32VDC girişi ile çok yönlü güç seçenekleri
• Standart güç ve Ethernet kablolarının arka muhafazaya kolayca takılması için iki kablo rakoru
• Yapılandırma, hata ayıklama ve web arayüzüne erişim dahil olmak üzere terminalin SMS yoluyla uzaktan yönetimi
• İsteğe bağlı hücresel 2G/3G/LTE Modem, tasarımın entegre bir parçasıdır
• BGAN ile hücresel ağ arasındaki otomatik yük devretme, kesintisiz bağlantı sağlar
What's included
• EXPLORER 540 terminali
• Kutup Dağı
• Hızlı başlangıç Kılavuzu
• Çok dilli web sunucusu (ENG, FR, DE, ES, RU, JP ve CN)
• 2 Kablo Rakoru ve 1 Kör Tapa
• Arka kapak için güvenlik torx biti
• Direğe montaj için alyan anahtarı
Inmarsat BGAN M2M Kapsama Haritası
