Cobham Explorer 540 BGAN M2M LTE Hücresel Modem (403715A-101)
TERMINALS | PLANS | ACCESSORIES | RENTALS | SUPPORT
In stock
- MARKA:
- COBHAM
- PARÇA #:
- 403715A-101
- ORIGIN:
- Danimarka
- Warranty:
- 12 AY
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Explorer-Cellular-Modem
Cobham Explorer 540 BGAN M2M LTE Hücresel Modem (403756A-00500)
EXPLORER 540'ın arkasındaki LTE Modemi basitçe bağlayarak terminal, BGAN ve hücresel ağlar arasında otomatik yük devretme ile BGAN'a alternatif olarak yerel bir hücresel ağ kullanabilir.
LTE Modem, otomotiv sınıfıdır ve -40 ila +85°C'ye kadar genişletilmiş sıcaklık aralığına sahip zorlu ortamlar için tasarlanmıştır ve LTE Cat ile 150 Mbps'ye kadar veri çıkışlarına ulaşır. 4.
Specifications
| PARÇA # | 403715A-101 |
|---|---|
| GPU | 200 TOPS |
| ÜRÜN TİPİ | SATELLITE M2M |
| KULLANIM ALANI | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MARKA | COBHAM |
| AĞ | INMARSAT |
| HİZMET | INMARSAT BGAN M2M |
| KULLANIM TÜRÜ | FIXED |
| ÇALIŞMA SICAKLIĞI | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| UZUNLUK | 85 mm |
| GENİŞLİK | 85 mm |
| DERİNLİK | 40 mm |
| AĞIRLIK | 380 grams |