Beam IsatDock2 MARINE для Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2 MARINE)
Beam IsatDock2 MARINE для Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2 MARINE)
BEAM IsatDock2 MARINE є інтелектуальною док-станцією з рейтингом IP54 для IsatPhone 2, спеціально розробленою для морських застосувань. MARINE Dock підтримує голосові послуги через Bluetooth, RJ11/POTS, бездротовий гучномовець або активну приватну слухавку. IsatPhone 2 повністю закритий у док-одиниці, при цьому надаючи користувачеві повний доступ і функціональність.
IsatDock2 MARINE підтримує функціональність особистого оповіщення та оповіщення про допомогу для слухавки IsatPhone 2. Повідомлення особистого оповіщення можуть бути активовані одним натисканням кнопки на IsatDock2 MARINE. Він миттєво надішле ваше GPS-позицію, а також ваше попередньо налаштоване повідомлення через SMS або електронну пошту. MARINE Dock також підтримує установку зовнішнього підвісного або кнопки оповіщення, яку можна встановити в зручному місці.
IsatDock2 MARINE дозволяє використовувати слухавку IsatPhone 2 у широкому спектрі морських застосувань, інтелектуальний інтерфейс RJ11/POTS дозволяє прокладати кабелі до 600 м для підключення стандартних дротових, бездротових або DECT слухавок, або, альтернативно, взаємодіяти з системою PBX, що надає стандартні дзвінки, зайнятість та тон набору, як у стандартній телефонній мережі.
Слухавка IsatPhone 2 надійно фіксується в доку, її функції включають зарядку телефону, USB-порт для даних, вбудований дзвінок і дозволяє антені та живленню бути постійно підключеними до доку, готовими до використання.
Specifications
| МОДЕЛЬ | ISATDOCK2 MARINE |
|---|---|
| ЧАСТИНА # | ISD2Marine |
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | СУПУТНИКОВИЙ ТЕЛЕФОН |
| ЗОНА ВИКОРИСТАННЯ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| БРЕНД | BEAM |
| МЕРЕЖА | INMARSAT |
| СЕРВІС | INMARSAT VOICE |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | МОРСЬКИЙ |
| ТИП АКСЕСУАРА | DOCKING STATION |
| РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -35°C to 85°C (-31°F to 185°F) |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| ЧАСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| СУМІСНИЙ З | ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
Feature
Beam IsatDock2 Marine Features:
• Заряджає IsatPhone 2
• RJ11/POTS інтерфейс
• Інтеграція PABX
• Підтримує сигнал тривоги та відстеження через IsatPhone 2
• 2-річна гарантія на ремонт/заміну
• Активний телефон з функцією конфіденційності
• Вбудований гучномовець
• Регульований вбудований дзвінок
• Функція вимкнення звуку
• Світлодіодний індикатор стану з регульованою яскравістю
• Доступ до USB-даних
• Включає адаптери IsatDock2 (2x)
What's included
Beam IsatDock2 Marine Вміст коробки:
- IsatDock2 MARINE
- 2 x адаптери IsatDock2
- Блок живлення 110-240V AC
- Телефон для приватності
- Кабель живлення 10-32V DC
- 2м петля проводки сигналізації
- Пластина для настінного монтажу
- Посібник користувача та швидкий старт