Beam IsatDock2 LITE Docking Station for Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2Lite)
In stock
- БРЕНД:
- BEAM
- МОДЕЛЬ:
- ISATDOCK 2 LITE
- ЧАСТИНА #:
- ISD2Lite
- ORIGIN:
- Китай
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Inmarsat-IsatPhone-2-Lite
Beam IsatDock2 LITE Docking Station for Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2 LITE)
Станція докування Beam IsatDock2 LITE для IsatPhone 2 від Inmarsat дозволяє напівпостійне встановлення в різноманітних застосуваннях, де потрібен легкий доступ до стандартних голосових та даних послуг для наземних та морських застосувань. IsatDock LITE дозволяє IsatPhone 2 бути завжди увімкненим і готовим до прийому вхідних дзвінків, які можна відповісти за допомогою Bluetooth-аксесуара або додаткової трубки для приватності. Поки трубка знаходиться в доку, кнопка допомоги, особистий сигнал тривоги та функціональність відстеження IsatPhone 2 залишаються повністю функціональними. Трубка IsatPhone 2 надійно фіксується в доку, її функції включають зарядку телефону, USB-порт для даних, вбудований дзвінок та дозволяє антені та живленню бути постійно підключеними до доку, готовими до використання. Трубка IsatPhone 2 легко вставляється та виймається натисканням кнопки на верхній частині доку, що робить її дуже зручною для використання поза доком, коли це необхідно.
Specifications
| МОДЕЛЬ | ISATDOCK 2 LITE |
|---|---|
| ЧАСТИНА # | ISD2Lite |
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | СУПУТНИКОВИЙ ТЕЛЕФОН |
| БРЕНД | BEAM |
| МЕРЕЖА | INMARSAT |
| СЕРВІС | INMARSAT VOICE |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | МОРСЬКИЙ, АВТОМОБІЛЬНИЙ |
| ТИП АКСЕСУАРА | DOCKING STATION |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| СУМІСНИЙ З | ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| ДОВЖИНА | 99 mm |
| ШИРИНА | 76 мм |
| ГЛИБИНА | 299 mm |
| ВАГА | 560 grams |