Наземний портативний супутниковий Інтернет-термінал Cobham SATCOM BGAN Explorer 710 (403720B-00505)
In stock
- БРЕНД:
- COBHAM
- МОДЕЛЬ:
- EXPLORER 710
- ЧАСТИНА #:
- 403720B-00506
- ORIGIN:
- Камбоджа
- Warranty:
- 12 МІСЯЦІВ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thrane-BGAN-Explorer-710
Наземний портативний супутниковий Інтернет-термінал Cobham BGAN Explorer 710
Компактний і легкий з розширеною функціональністю
EXPLORER 710 є найменшим у світі терміналом класу 1 і першим, що підтримує доступ до послуги BGAN HDR (висока швидкість передачі даних). Термінал оснащений розширеною функціональністю, включаючи вбудовану можливість зв’язування, яка подвоїть вашу швидкість потокового передавання.
Одна з його нових і захоплюючих функцій дозволить користувачам підключати свої власні смартфони, щоб ви могли ввімкнути підключення даних для голосових викликів. Інші функції включають інтерфейс USB-хосту, батареї з можливістю гарячої заміни, простий у використанні світлодіодний дисплей і кілька інтерфейсів для підтримки широкого спектру програм.
Новий термінал EXPLORER 710 BGAN відкриває нову еру високошвидкісного ультрапортативного супутникового потокового передавання для мовлення та інших галузевих додатків на базі IP.
EXPLORER 710 забезпечує швидкість потокової передачі понад 650 Кбіт/с із коробки при використанні нової високошвидкісної потокової служби, яку Inmarsat представить у третьому кварталі цього року. EXPLORER 710, доступний у вересні 2013 року, забезпечує найшвидшу потокову передачу відео на вимогу через супутник із гарантованим QoS.
Будучи найменшим і найлегшим у світі BGAN-терміналом класу 1 і першою платформою, яка використовує нову високу швидкість передачі даних як стандарт, EXPLORER 710 призначений для підтримки мовників у підвищенні якості мобільного зовнішнього мовлення.
«Завдяки EXPLORER 710 ми розробили найдосконаліший і найменший термінал класу 1 на сьогоднішній день, — коментує Вальтер Тігесен, керівник Cobham SATCOM. «Ми пишаємося тим, що перший EXPLORER, повністю розроблений Cobham SATCOM, забезпечує таке значне підвищення продуктивності для користувачів».
Продовжуючи традицію технологічного лідерства, започатковану, коли команда EXPLORER (тоді була частиною Thrane & Thrane) представила свій перший термінал BGAN у 2005 році, EXPLORER 710 також включає кілька нових розширених функцій, включаючи можливість об’єднувати сигнали від кількох терміналів через Ethernet і досягти швидкості потокової передачі IP 1 Мбіт/с або навіть вище.
EXPLORER 710 також представляє програми для смартфонів у світі підключення BGAN, дозволяючи користувачам підключати власні пристрої для голосових викликів і з’єднання. Інші функції включають великий світлодіодний дисплей, який полегшує налаштування та налаштування без підключення до ПК, смартфону або планшета.
| Виробник | Cobham SATCOM |
| вага | 3,5 кг (включно з акумулятором) Антена 1,9 кг, трансивер 1,6 кг |
| Потокова IP | BGAN HDR підтримує портфоліо з чотирьох каналів потокової передачі з опцією повного каналу, яка, як очікується, забезпечить близько 650 Кбіт/с. |
| ISDN | 64 Кбіт/с через RJ-45 |
| Голос | Через RJ-11 або аудіо 3,1 кГц |
| Інтерфейси даних | Ethernet, хост-інтерфейс USB, інтерфейс трансивера/антени, слот для SIM-карти BGAN, WLAN 802.11b, LAN |
| Захист від проникнення | Трансивер: IP52 / Антена IP66 |
Specifications
| МОДЕЛЬ | EXPLORER 710 |
|---|---|
| ЧАСТИНА # | 403720B-00506 |
| GPU | 200 TOPS |
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | СУПУТНИКОВИЙ ІНТЕРНЕТ |
| ЗОНА ВИКОРИСТАННЯ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| БРЕНД | COBHAM |
| МЕРЕЖА | INMARSAT |
| СЕРВІС | INMARSAT BGAN |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | PORTABLE |
| ТИП АКСЕСУАРА | TERMINAL |
| РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| OTHER DATA INTERFACES | 2X ETHERNET, USB, WI-FI |
| ШВИДКІСТЬ ДАНИХ | UP TO 492 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps, 176 kbps, 256 kbps, BGAN X-STREAM, BGAN HDR UP TO 650 kbps |
| INGRESS PROTECTION | IP 52 (TRANSCEIVER), IP 66 (ANTENNA) |
| ЧАСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| ОСОБЛИВОСТІ | INTERNET |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| СУЗІР'Я | 3 СУПУТНИКИ |
| ДОВЖИНА | 279 mm |
| ШИРИНА | 332 mm |
| ГЛИБИНА | 52 mm |
| ВАГА | 3.5 kg (7.7 oz) |
What's included
Приймач і антена EXPLORER 710
перезаряджуваний літій-іонний акумулятор
Антенний кабель
Кабель ISDN/LAN довжиною 2 м
Джерело живлення 115/230 В змінного струму
Короткий посібник
Карта покриття Inmarsat BGAN

На цій карті показано очікування Inmarsat щодо покриття після комерційного впровадження четвертого регіону L-діапазону Inmarsat. Це не є гарантією обслуговування. Доступність послуги на межі зон покриття коливається залежно від різних умов.