Наземний портативний супутниковий Інтернет-термінал Cobham Explorer 510 BGAN (403711A-00500)
In stock
- БРЕНД:
- COBHAM
- МОДЕЛЬ:
- BGAN EXPLORER 510
- ЧАСТИНА #:
- 403711A-00500
- ORIGIN:
- Камбоджа
- Warranty:
- 12 МІСЯЦІВ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Cobham-BGAN-Explorer-510
Новий спосіб підключення
Ультрапортативний
Надійне підключення
Specifications
| МОДЕЛЬ | BGAN EXPLORER 510 |
|---|---|
| ЧАСТИНА # | 403711A-00500 |
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | СУПУТНИКОВИЙ ІНТЕРНЕТ |
| ЗОНА ВИКОРИСТАННЯ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| БРЕНД | COBHAM |
| МЕРЕЖА | INMARSAT |
| СЕРВІС | INMARSAT BGAN |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | FIXED, PORTABLE |
| ТИП АКСЕСУАРА | TERMINAL |
| РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -25°C to 80°C (-13°F to 176°F) |
| OTHER DATA INTERFACES | USB, WI-FI |
| ШВИДКІСТЬ ДАНИХ | UP TO 448 / 464 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| ПІДТРИМУВАНІ МОВИ | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, JAPANESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| ЧАСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| ОСОБЛИВОСТІ | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, VIDEO STREAMING |
| СЕРТИФІКАЦІЇ | INMARSAT CLASS 2 TYPE APPROVAL, CE COMPLIANCE, FCC, IC, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| СУЗІР'Я | 3 СУПУТНИКИ |
| ЧАС ОЧІКУВАННЯ | 24 HOURS |
| ДОВЖИНА | 202 mm (7.8") |
| ШИРИНА | 202 mm (7.8") |
| ГЛИБИНА | 51.8 mm (2") |
| ВАГА | 1.4 kg (3.1 lbs) |
What's included
• Термінал EXPLORER 510
• Вбудований літій-іонний акумулятор
• М'яка сумка EXPLORER
• Кабель для перетворення USB на Ethernet
• Джерело живлення 100-240 В змінного струму
• Багатомовний короткий посібник
• Багатомовний веб-сервер і вбудований посібник (ENG, FR, DE, ES, RU, JP і CN)
Карта покриття Inmarsat BGAN

На цій карті показано очікування Inmarsat щодо покриття після комерційного впровадження четвертого регіону L-діапазону Inmarsat. Це не є гарантією обслуговування. Доступність послуги на межі зон покриття коливається залежно від різних умов.