Основний модуль Iridium 9523N
In stock
- БРЕНД:
- IRIDIUM
- МОДЕЛЬ:
- 9523N
- ORIGIN:
- Таїланд
- Warranty:
- 12 МІСЯЦІВ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9523-Core-Module
Основний модуль Iridium 9523N
Iridium Core 9523 — найменший, найлегший і найдосконаліший модуль голосу й даних від Iridium, який розширює межі глобальних комунікацій. Він має спрощену інтеграцію та надає потужні можливості, створюючи можливості для нових партнерських продуктів і нових ринків у всьому світі.
Iridium Core 9523 — це найменший, найлегший і найдосконаліший модуль супутникового приймача голосу та даних від Iridium, що забезпечує спрощене глобальне підключення голосу та даних через найдальшу мережу в світі.
Більш ніж на 90% компактніший за нашу попередню модель і оснащений стандартизованими роз’ємами, він легко інтегрується в нові продукти партнерів, щоб охопити споживчі та вертикальні ринки, які раніше були недостатньо обслуговуваними, і розвивати глобальні комунікації способами, які ніколи не вважалися можливими.
Нові можливості
Від одноканальних або багатоканальних комунікаційних платформ для ринків морського, авіаційного та сухопутного мобільного зв’язку до високопродуктивних портативних інтелектуальних пристроїв із розширеними функціями та автоматичних датчиків, модуль Iridium Core 9523 забезпечує економічний супутниковий голосовий зв’язок і передачу даних.
Потужна здатність
Iridium Core 9523 підтримує всі послуги передачі даних і голосу Iridium. Він надає можливості, необхідні для розробки інноваційних комунікаційних пристроїв, а також технологічну основу для таких додатків, як GPS і служби визначення місцезнаходження, Wi-Fi і Bluetooth.
Спрощена інтеграція
Iridium Core 9523 має стандартизовані роз’єми, спрощену інтеграцію друкованої плати та надкомпактний форм-фактор. Партнери можуть легко встановлювати Iridium Core 9523 безпосередньо на платі додатків, що забезпечує оптимізацію за допомогою спільних компонентів і джерел живлення.
Specifications
| МОДЕЛЬ | 9523N |
|---|---|
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | SATELLITE M2M |
| ЗОНА ВИКОРИСТАННЯ | 100% GLOBAL |
| БРЕНД | IRIDIUM |
| МЕРЕЖА | IRIDIUM |
| СЕРВІС | IRIDIUM SBD |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | AVIATION, МОРСЬКИЙ, АВТОМОБІЛЬНИЙ |
| РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| ЧАСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | ENVIRONMENT & SAFETY MONITORING, FLEET MANAGEMENT, PERSONNEL & ASSET TRACKING, REMOTE AUTOMATION & CONTROL |
| СЕРТИФІКАЦІЇ | CE COMPLIANCE, FCC, INDUSTRY CANADA, RoHS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| СУЗІР'Я | 66 СУПУТНИКИ |
| ДОВЖИНА | 70.44 mm |
| ШИРИНА | 36.04 mm |
| ГЛИБИНА | 8.9 mm |
| ВАГА | 32 grams |