Пакет Iridium 9575 PTT + Beam DriveDOCK Extreme Wireless Push-To-Talk (PTT)
-
x
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
In stock
Пакет Beam DriveDOCK Extreme Wireless Push-To-Talk (PTT) (EXTRMDD-PTT-W1)
Надійний мікрофон дистанційного динаміка преміум-класу бездротової трубки забезпечує винятково чистий звук у будь-якій ситуації при підключенні до док-станції Beam Extreme. Мікрофон оснащено тактильною кнопкою PTT, яка забезпечує як механічний, так і звуковий зворотний зв’язок при кожному натисканні, щоб ви знали, що ваш дзвінок надсилається.
| Приватна трубка (лінійний вхід/вихід) | 4-контактний аудіороз’єм 3,5 мм у нижній частині підставки DriveDOCK. |
| Зовнішній динамік і мікрофон | Один горизонтальний 2-контактний роз’єм Microfit на кабельному жгуті для динаміка та один вертикальний 2-контактний роз’єм Microfit для мікрофона. |
| Порт даних (USB) | USB Mini-B 5-контактний гніздо (USB Slave). Сумісність з USB 2.0, послідовний профіль CDC. |
| Петля тривоги (оповіщення). | Режим тривоги: «Нормально замкнутий» цикл «ВХІД — ВИХІД» До 50 м кабелю, прокладеного кількома кнопками послідовно. Коричневий дріт — вхід, зелений — вихід. |
| Вихід звукового сигналу / Вимкнення звуку аудіосистеми | Синій дріт на кабельному верстку. Вихід з відкритим колектором може бути підключений до 12 В або 24 В постійного струму з можливістю споживання струму до 120 мА. |
| Кабель живлення | 4-стороння розетка Microfit. +Vin (червоний дріт), 0 В (GND, чорний дріт) і ACC (датчик увімкнення/вимкнення, жовтий дріт). 9-32VDC толерантний. Відчуття ACC: Високий (1) > +7 В постійного струму Низький (0) 0 В < +5 В постійного струму |
| Світлодіоди/Кнопки | Bluetooth, дзвінок, трек, вимкнення звуку, вгору та вниз |
| ЧАСТИНА # | EXTRMDD-PTT-W1A + 9575PTT |
|---|---|
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | СУПУТНИКОВИЙ ТЕЛЕФОН, SATELLITE PTT |
| ЗОНА ВИКОРИСТАННЯ | 100% GLOBAL |
| БРЕНД | IRIDIUM |
| МЕРЕЖА | IRIDIUM |
| СЕРВІС | IRIDIUM PTT |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | АВТОМОБІЛЬНИЙ |
| ТИП АКСЕСУАРА | BUNDLE |
| ЧАСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| СУМІСНИЙ З | IRIDIUM PTT |
• Міцна та надійна трубка з мікрофоном/динаміком
• Захищеність від атмосферних впливів IP55, вбудована стійкість до вібрації та падінь
• Покращена якість звуку
• Сумісність із існуючим BEAM DriveDOCK Extreme
• Підтримує ОБИВА режими телефону та PTT мережі Iridium
• Можливість підсилювати аудіо PTT на зовнішній гучномовець салону
• Кріплення кронштейна зліва або справа
• Гніздо 3,5 мм для додаткових аксесуарів для навушників