Starlink Стандартний Актований Високошвидкісний Супутниковий Інтернет Стандартний Комплект (ВЖЕ ВИКОРИСТАНИЙ)
calcActive())">
Це найшвидший пристрій супутникового інтернету, доступний зі швидкістю потокового відео до 100 Мбіт/с! Потрібне джерело живлення.
In stock
- БРЕНД:
- STARLINK
- МОДЕЛЬ:
- STANDARD KIT
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Starlink-Standard-Internet-Kit-PO-EU
275,81 EUR
Без ПДВ:
275,81 EUR
245,16 EUR
Без ПДВ:
245,16 EUR
Без ПДВ:
Starlink Високошвидкісний Портативний Супутниковий Інтернет Терміна́л Оренда
Новий спосіб підключення
Стримінг, відеодзвінки, онлайн-ігри, дистанційна робота та багато іншого тепер можливі навіть у найвіддаленіших місцях завдяки найсучаснішій інтернет-системі у світі.
Як налаштувати та встановити ваш комплект Starlink
Підключіться за кілька хвилин
Налаштуйте Starlink всього за два кроки. Інструкції працюють в будь-якому порядку:
1 ВКЛЮЧІТЬ
2 НАПРАВТЕ НА НЕБО
Starlink вимагає незаблокованого виду на небо. Завантажте додаток Starlink, щоб визначити найкраще місце для встановлення.


Specifications
| МОДЕЛЬ | STANDARD KIT |
|---|---|
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | СУПУТНИКОВИЙ ІНТЕРНЕТ |
| ЗОНА ВИКОРИСТАННЯ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| БРЕНД | STARLINK |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | FIXED, PORTABLE |
| ТИП АКСЕСУАРА | TERMINAL |
| РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА | -30ºC to 55ºC (-22°F to 131°F) |
| ПІДТРИМУВАНІ МОВИ | ENGLISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| ЧАСТОТА | Ka BAND, Ku BAND |
| ОСОБЛИВОСТІ | INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, VIDEO STREAMING, ANDROID COMPATIBLE, iOS COMPATIBLE |
| СЕРТИФІКАЦІЇ | FCC |
| ДОВЖИНА | 303 mm |
| ГЛИБИНА | 513 mm |
| ВАГА | 2.9 kg (6.4 lbs) without Cable; 3.6 kg (7.9 lbs) with 15.2 m (50 ft) Cable |
What's included
Starlink Coverage Map

Write a Review